baneris leidinys

uztverta gatve2Lapkričio 20 d. Šakių savivaldybėje vėl posėdžiavo Eismo saugumo komisija, kuri šį kartą galutinai išsprendė klausimą dėl Varpo gatvės uždarymo ties Vytauto gatve Kudirkos Naumiestyje.

Nuotr. Netrukus Varpo gatvės atitvarai bus nuimti, nuspręsta imtis kitokių priemonių, užtikrinančių saugumą šiame kvartale.

Lapkričio 13 d. gyventojų susirinkime buvo žadėta, jog šį klausimą spręsti bus samdoma speciali nepriklausomų ekspertų komisija, tačiau paaiškėjus, kad jiems samdyti nėra lėšų, klausimą vėl sprendė savivaldybės Eismo saugumo komisija.

Penktadienį komisijos posėdyje dalyvavo aštuoni jos nariai, taip pat atvyko abiejų konfliktavusių dėl gatvės uždarymo pusių atstovai – Raimondas Staugaitis ir seniūnaitis Vaidas Bagdanavičius.
 
Eismo saugumo komisijos pirmininkas Kęstutis Kuncaitis pranešė komisijos nariams, kad klausimą dėl gatvės uždarymo Kudirkos Naumiestyje svarstys komisija, gavusi dar du prašymus. Vieną prašymą atsiuntė Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie VRM Pagėgių rinktinės vadas pulkininkas Rimantas Timinskas, motyvuodamas, kad ši gatvė Kudirkos Naumiestyje yra strategiškai svarbi pasieniečiams atliekant operatyvius jų veiksmus pasienio zonoje. Taip pat lapkričio 19 d. Eismo saugumo komisija gavo prašymą iš Kudirkos Naumiesčio Centro seniūnaičio V. Bagdanavičiaus su beveik 500 gyventojų parašų. Gyventojai pageidauja kuo greičiau šią gatvę padaryti pravažiuojamą.

Atsižvelgdami į šiuos du prašymus bei dar vieną, kurį jau anksčiau pateikė Kudirkos Naumiesčio seniūnas Algirdas Stankevičius, prašydamas komisijos dar kartą apsvarstyti šį klausimą, Eismo saugumo komisija vienbalsiai nubalsavo už komisijos pirmininko pateiktą siūlymą, kuriame buvo nurodytos priemonės, kaip padaryti šį Varpo gatvės kvartalą saugesnį penkiems daugiabučiams: Varpo gatvėje ties įvažiavimu iš V. Kudirkos gatvės įrengti greičio mažinimo kalnelį, taip pat iš abiejų kvartalo pusių pastatyti ženklą „Gyvenamoji zona“, kuris reiškia, jog transporto priemonės turi saugotis pėsčiųjų, važiuoti ne didesniu negu 20 km per valandą greičiu bei neleisti laikyti transporto priemonių nei gatvėje, nei kiemuose su įjungtais vidaus degimo varikliais. Taip pat buvo pasiūlyta šioje Varpo gatvės atkarpoje neleisti važiuoti sunkiasvoriam transportui, kurio masė didesnė negu 3,5 t. Anot komisijos pirmininko, šios priemonės turėtų būti įgyvendintos Varpo gatvėje iki šių metų gruodžio 15 d., jeigu tai suspės padaryti VŠĮ „Marijampolės regiono keliai“ Šakių tarnybos specialistai.

Posėdyje dalyvavo aštuoni iš dešimties komisijos narių. Komisijos narys bei jos sekretorius Ūkio skyriaus specialistas Aurimas Staugaitis buvo nusišalinęs nuo šio klausimo svarstymo bei sprendimo priėmimo. Likę septyni komisijos nariai už šį pasiūlymą nubalsavo vienbalsiai.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos