baneris leidinys

siurblineLapkričio 26 d. iniciatyvinės grupės nariai „Tvarkau Šakius“ kreipėsi į UAB „Šakių vandenys“, informuodami, kad aplink Jaunystės soduose įrengtą siurblinę išsikraipė nesenai sudėtos trinkelės. Socialiniuose tinkluose praėjusią savaitę žaibiškai pasklido gyventojų informacija ir pasipiktinimas neva nekokybiškai atliktais darbais įgyvendinat vandentvarkos projektą.

Nuotr. Socialiniuose tinkluose pasipylė gyventojų skundai, jog naujai įrengta siurblinė Jaunystės soduose atrodo kaip po karo.

Kaip sakė bendrovės direktorius Kęstutis Vilkauskas, ši informacija jų bendrovei nebuvo naujiena. Projektą „Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtra Šakiuose“ įgyvendino rangovai UAB „Žilinskis ir ko“, projekto darbai užsakovams buvo priduoti dar iki šių metų spalio 1 d. Anot direktoriaus K. Vilkausko, jų bendrovės darbuotojai nuolat stebėjo, kaip rangovai dirba, priimant baigtus darbus, visų siurblinių išorės kokybė buvo puiki. Tačiau lietingas ruduo gerokai pakoregavo situaciją.
 
„Nieko nuostabaus, kad žmonės skundžiasi, taip atrodo ir dar trys naujai įrengtos siurblinės mūsų mieste. Šių siurblinių būklė priimant projektą buvo gera, tačiau akivaizdu, kad gausus lietus išplovė po trinkelėmis sutrombuotą gruntą“, – aiškino „Šakių vandenų“ direktorius K. Vilkauskas.

Pasak direktoriaus, apie šias keturias siurblines yra informuoti rangovai ir pastarieji jau pradėjo remonto darbus. Direktorius nuramino gyventojus paaiškindamas, kad rangovai teikia 5 m. garantiją ir yra įsipareigoję atlikti įvairius remonto darbus.

„Draugo“ inf.

Komentarai   

#1 Is vidaus 2015-12-08 11:29
Tegu nemeluoja dėl lietingo rudens. Pagal oficialius hidrometeorolog ijos duomenis, šis ruduo vienas sausausių. Iki šiol šalyje tebėra hidrologinė sausra.
Cituoti

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos