baneris leidinys

bertasius3Penktadienį Šakių kultūros centre „Jaunystė“ turėjo vykti Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Šakių skyriaus narių pakartotinis susirinkimas. Tačiau neįvyko.

Nuotr. Pasak Juozo Bertašiaus, trečiajame susirinkime pakaks ketvirtadalio narių dalyvavimo.

Kaip sakė Šakių skyriaus pirmininkas, rajono meras Juozas Bertašius, pakartotinis susirinkimas neįvyko, nes į jį nesusirinko reikiamas narių skaičius.

„Nėra ką čia daug pasakoti, tiesiog nesusirinko narių tiek, kiek reikia, ir jis neįvyko. Dabar nuspręsim, kurią dieną organizuosim susirinkimą, kuriame reikės tik ketvirtadalio narių“, – sakė skyriaus pirmininkas.

Pasak J. Bertašiaus, pakartotinis susirinkimas buvo organizuojamas, nes pirmajame „trūko kelių narių“. Paklausus mero, ar tai, kas buvo nubalsuota pirmajame susirinkime, pavyzdžiui, į Seimą pasiūlyti du kandidatai (Kęstutis Smirnovas balotiruosis daugiamandatėje apygardoje, o Rimantas Valiukas mėgins išsikovoti rajono gyventojų pasitikėjimą), anuliuota, J. Bertašius teigė, jog trečią kartą organizuojamame susirinkime niekas pasikeisti neturėtų, o ir darbotvarkė išliks tokia pati.
 
Iš viso Šakių skyriuje yra apie 300 narių. Pirmajame susirinkime, kuris vyko spalio 9 d., šiems nariams atstovavo 76 iš 80 rinktų delegatų. Partijos bilietai buvo įteikti 24 naujiems partijos nariams, o dar vienai kadencijai vienbalsiai skyriaus pirmininku išrinktas J. Bertašius.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos