baneris leidinys

Pirmadienį Šakių rajono savivaldybėje lankėsi Lygių galimybių kontrolierė Agneta Lobačevskytė ir patarėjas viešiesiems ryšiams Valdas Dambrava.

Regionų lankymas – Lygių galimybių tarnybos veiklos prioritetas 2015–2016 m., kontrolierė šį rudenį jau apsilankė 18 savivaldybių.

Vizito metu Savivaldybės (bei jai pavaldžių įstaigų) vadovams, darbuotojams, seniūnijų atstovams buvo vedami trumpi mokymai praktiniais nediskriminavimo klausimais: kaip teisingai suformuluoti darbo skelbimą, kad jis nepažeistų įstatymų, kokios klaidos gali slypėti komercinėje, politinėje, socialinėje reklamoje, kokie charakteringi skundai tarnyboje gaunami dėl savivaldybių veiklos, kaip tinkamai pakoreguoti galimai diskriminacinę reklamą ar darbo skelbimą.

Klausytojams buvo pateikiama įvairių praktinių užduočių. Savivaldybių, seniūnijų vadovams ir darbuotojams bei visiems kitiems buvo aktualu ir naudinga padiskutuoti apie diskriminaciją, nes ateityje tų žinių bei praktinių įgūdžių prireiks visiems (pabėgėlių, emigracijos, imigracijos problemos Lietuvoje ir t. t.).

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos