baneris leidinys

Lapkričio 27 d. Kukarskės globos namuose lankėsi grupelė rajono savivaldybės tarybos narių. Šį susitikimą inicijavo mero pavaduotojas Edgaras Pilypaitis ir Socialinės paramos skyriaus vedėja Leonora Pocevičiūtė.

Atvykusieji turėjo galimybę sužinoti apie gautas licencijas, pamatyti atsinaujinusius globos namus. Tarybos nariams buvo paruošta prezentacija, kurios metu direktorė Asta Pranaitienė svečius supažindino su kapitalinio remonto metu atliktais darbais gyvenamuosiuose kambariuose, sanitariniuose mazguose, koridoriuje, laiptinėje, medicinos darbuotojų kabinete, socialinių darbuotojų kabinete, virtuvėje, administraciniame pastate ir skalbykloje. Taip pat buvo pakeista dalis stogo. Globos namų ribose pastatyta pavėsinė.
 
Vizito metu buvo įvardinti ir globos namams būtini, tačiau dar neįgyvendinti poreikiai: mikroautobusiukas su keltuvu, nes senasis autobusiukas jau nebetinkamas eksploatuoti, reikia aptverti ir sutvarkyti teritoriją, reikalinga pramoninė skalbimo mašina, trūksta funkcinių lovų, nes daugiau nei 50 proc. globos namų gyventojų yra sunkiai judantys, taip pat reikalingos papildomos patalpos, būtinas vertikalus keltuvas, kuris suteiktų galimybę sunkiai judantiems, nevaikščiojantiems asmenims laisvai judėti globos namuose.

L. Pocevičiūtė tarybos narius supažindino su šiuo metu kartu su direktore A. Pranaitiene svarstomu projektu dėl paslaugų įstaigoje plėtros, prie globos namų įsteigiant Laikino atokvėpio tarnybą rajono asmenims, slaugantiems ligotus asmenis namuose.

Globos namuose apsilankę tarybos nariai išklausė globos namų poreikius, pritarė jų svarbai, skatino ir toliau rašyti raštus rajono Savivaldybei bei pačiai tarybai.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos