baneris leidinys

antikorupcija„Draugo“ laikraštyje jau buvo rašyta apie tai, kad spalio mėnesį redakciją pasiekė iš Kauno siųstas, inicialais A. Š. pasirašytas laiškas, metantis rimtus kaltinimus Šakių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojai Ingai Cibulskienei. Šis klausimas trečiadienį buvo apsvarstytas Antikorupcijos komisijos posėdyje.

Nuotr. Antikorupcijos komisija nusprendė dėl administracijos direktoriaus pavaduotojos Ingos Cibulskienės veiklos tyrimo kreiptis į Vyriausiąją tarnybinės etikos komisiją.

Iki tapdama valstybės tarnautoja architektės išsilavinimą turinti I. Cibulskienė ėjo Kaune įsikūrusios architektūros ir geodezijos paslaugas teikiančios UAB „Archigrupės“ direktorės pareigas. Viskas būtų gražu, jeigu ne praėjusį mėnesį Šakius pasiekęs laiškas, kuriame A. Š. prašo išsiaiškinti, ar savivaldybės darbuotoja I. Cibulskienė nepiktnaudžiauja tarnybine padėtimi. Mat jos vardas ir šiuo metu matomas po buvusios darbovietės rengiamais projektais.
 
„Šių metų rugsėjo 9–15 d. www.zpdris.lt puslapyje paskelbti skelbimai, kuriuose informuojama apie parengtus žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektus. Viena iš projekto rengėjų yra I. Cibulskienė“, – rašoma atsiųstame laiške (reikia paminėti, kad nurodytos projekto vadovės: Ugnė Vitartė ir Inga Cibulskienė).

Be to, birželio 12 d. savivaldybės administracijos direktoriaus Evaldo Sniečkaus įsakymu I. Cibulskienei buvo pavestos funkcijos, susijusios su teritorijų, žemėtvarkos ir kitų objektų planavimo organizavimu, teikimu tvirtinti ir tvirtinimu.

Tiek prieš mėnesį laiko, tiek Antikorupcijos komisijos posėdyje I. Cibulskienė teigė, kad gegužės 11 d. buvo pateikusi prašymą projektui rengti, tai yra sukėlusi dokumentus į sistemą. Pavaduotoja taip pat teigė, jog gegužės 27d. išėjo iš darbo ir su minėtąja įmone jokių reikalų nebeturėjo.

Antikorupcijos komisijos pirmininkas Romas Pukinskas posėdžio metu pacitavo savo visuomeninio talkininko komentarą, kuriame teigiama, jog UAB „Toposfera“ bei „Archigrupėje“ dirba Antanas Stepulaitis. R. Pukinskas pavaduotojos teiravosi, kokie jos ryšiai su šiuo žmogumi. I. Cibuilskienė patvirtino, jog jis – buvęs bendradarbis, tačiau komisijos pirmininkui pasiteiravus, kas šį žmogų sieja su Šakių rajonu, pavaduotoja atsakyti negalėjo.

„Yra kažkokie interesai, bet ne jums juos „iškabinti“, nes norint „iškabinti“, reikia dirbti gerai apmokamu privačiu sekliu, o mes nė vienas toks nesame“, – baigė komentarą skaityti R. Pukinskas.

 Tęsdamas kalbą komisijos pirmininkas teigė, jog šios komisijos darbas nėra klausytis pokalbių už durų, persekioti ar kažko ieškoti.

„Reikia pripažinti, jog dirbame surinkti visi visuomenininkai, kažko galbūt šioje situacijoje dar ir nesupratome“, – sakė R. Pukinskas.

 Antikorupcijos komisija vienbalsiai nusprendė dėl šios situacijos kreiptis į Vyriausiąją tarnybinės etikos komisiją (VTEK), kad būtų atliktas tyrimas.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos