baneris leidinys

Šakių rajono savivaldybės tarybos nariai, socialdemokratai Bernardinas Petras Vainius, Martinas Eimutis bei Seimo narys Mindaugas Bastys gruodžio 2-ąją lankėsi Lekėčiuose ir susitiko su Lekėčių seniūnijos gyventojais.

Susitikimo metu bendruomenės nariai atvirai kalbėjo apie opiausias ir jau gerokai įsisenėjusias problemas. „Šiandien mes jaučiamės mūsų rajono valdžios užmiršti ir atstumti, jau kelis dešimtmečius maitinami vien pažadais, o iš tiesų niekas nesikeičia. Iki šiol miestelyje nėra vaikų darželio, todėl jaunos šeimos, norinčios čia dirbti ir įsikurti, tiesiog neturi tam sąlygų. O juk Lekėčiai yra ypač geroje strateginėje vietoje, pusiaukelėje tarp Šakių ir Kauno. Lekėčių seniūnijoje veikia nemažai verslo įmonių, todėl čia ir bedarbystė maža. Gražus, jaukus ir tikrai perspektyvus mūsų kraštas. Kada valdžia išgirs mūsų prašymus?“ – susitikimo metu kalbėjo Lekėčių gyventoja.
 
Kita rimta problema – iki šiol nesuremontuota Šakiai–Kaunas kelio atkarpa. Pavojingu kelio ruožu kasdien į Lukšių ar Šakių gimnazijas važiuoja mokiniai, gana dažnai šiame kelio ruože įvyksta pavojingos eismo situacijos ar net avarijos.

„Įdomu, kada gi pagaliau bus sutvarkytas šis likęs 6,8 km kelio ruožas?“ – klausė seniūnas Ričardas Krikštolaitis. Kaip pastebėjo Seimo narys M.Bastys, šio kelio ruožo remonto darbai yra įtraukti į Susisiekimo ministerijos darbų planus, tačiau stringa dėl vienos priežasties – trūksta lėšų.

„Kadangi Seimo salėje mano „kaimynas“ kaip tik yra Susisiekimo ministras, aš jam nuolat neduodu ramybės. Lėšos tikrai bus skirtos ir kelias bus sutvarkytas, tik kol kas sunku pasakyti konkretų terminą“, – sakė M.Bastys.

Lekėtiškiai susitikimo metu taip pat kėlė klausimus dėl gyvenamųjų namų renovacijos problemų, greitųjų kreditų, mulkinančių ir žlugdančių žmonių likimus, išdavimo ribojimo, dėl seniūnijos kultūros darbuotojų darbo sąlygų ir kitus. Vieną iš priežasčių, kodėl seniūnija liko „podukros“ vietoje, lekėtiškiai įvardijo ir patys. Taip susiklostė aplinkybės, kad Lekėčių seniūnija ilgą laiką neturėjo tikrojo seniūnijos šeimininko, kuriam būtų svarbu šio krašto ir visos bendruomenės interesai. Seniūnijai vienas po kito vadovavo ne vietiniai, o Šakiuose gyvenę seniūnai. Šiandien Lekėčių kraštą naujam gyvenimui bando prikelti trečius metus seniūnu dirbantis lekėtiškis R. Krikštolaitis, puikiai žinantis visas seniūnijos bėdas ir turintis didžiulį bendruomenės palaikymą.

Susitikimo su Lekėčių krašto bendruomene metu rajono savivaldybės tarybos nariai ir Seimo narys pažadėjo, jog stengsis pagelbėti seniūnui ir vietos bendruomenei visus opiausius klausimus išjudinti iš „mirties taško“.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos