baneris leidinys

bendruomenes lyderiaiPraėjusį penktadienį buvo susumuoti Vietos bendruomenių metų rezultatai ir apdovanoti Šakių bendruomenių centrų asociacijos nominantai, šiemet pasižymėję įvairiose bendruomeninės veiklos sferose.

Nuotr. Bendruomenės lydere nominuota Alberta Natalija Dragūnaitienė (ketvirta iš dešinės)  teigia, kad lyderis turi mylėti savo bendruomenę, gerbti savo žmonės. Jei to nebus, nebus sutarimo, darnos, palaikymo.

Alberta Natalija Dragūnaitienė, Sudargo bendruomenės centro pirmininkė,gavo pagrindinę – bendruomenės lyderio nominaciją už meilę savo kraštui, kuri išreiškiama įvairių veiklų organizavimu, ir už pozityvų rašytinio ir sakytinio žodžio įtaigumą. Sudargo bendruomenė buvo pagerbta ir etnopaveldo saugotojos nominacija.
 
Bendruomenės iniciatyvos nominaciją gavo Veršių bendruomenės centras. Šios bendruomenės narys Romas Milius gavo bendruomenės savanorio titulą už nuoširdžią pagalbą organizuojant bendruomenės, seniūnijos ir bendruomenių centrų asociacijos renginius.

Bendruomene – verslo lydere tapo Gerdžiūnų bendruomenė už novatoriško socialinių paslaugų verslo sukūrimą savo bendruomenėje.

Bendruomene – jaunimo veiklų startere tapo Slavikų seniūnijos bendruomenės centras už sugebėjimą burti jaunimą ir jų rėmėjus – vyresnės kartos žmones – aktyvioms veikloms.

Bendruomenės renginio apdovanojimą gavo Ritinių bendruomenės „Sūrių šventė“.

Draugiškiausia bendruomene bendruomenės centrų asociacija laiko Tarpučių bendruomenę, o aktyviausia – Girėnų.  

Šakių rajono policijos komisariato bendruomenių pareigūnė Aušra Mockevičiūtė buvo nominuota bendruomenės partnerio nominacija už nuoširdų ir kantrų rūpinimąsi bendruomenių žmonių saugumu ir gerove.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos