baneris leidinys

Kovo 26 d. rajono savivaldybės tarybos patvirtintoje mokėjimo už socialines paslaugas tvarkoje numatytas pagalbos pinigų mokėjimas tikslinėms grupėms.

Esant lėšų, pagalbos pinigai skiriami asmeniui (šeimai) sumokėti kitiems asmenims už pagalbą, savo pobūdžiu analogišką bendrosioms socialinėms paslaugoms ar socialinei priežiūrai: vaikus globojančiai šeimai už vaikų priežiūrą ar globą (rūpybą), šeimynai – priedui mokėti, kai globotiniai sulaukia 18 m., bet gyvena ir mokosi šeimoje, šeimynoje ne ilgiau iki 21 m., – nuo 1 iki 4 bazinės socialinės išmokos (BSI) dydžio per mėnesį.

Kai šeimų, šeimynų globotiniai sulaukia 18m., bet mokosi ir gyvena šeimoje, šeimynoje, globėjai kreipiasi į seniūniją pagal gyvenamąją vietą, pateikia globotinio asmens tapatybės dokumentą, pažymą iš mokymosi įstaigos ir pildo prašymą dėl pagalbos pinigų mokėjimo. Pagalbos pinigai mokami šeimai, šeimynai.
 
Pagalbos pinigai skiriami 3 mėn., 6 mėn., 12 mėn. administracijos direktoriaus arba jo įgalioto asmens įsakymu, savivaldybės administracijos Paslaugų skyrimo komisijos teikimu.

Šiuo metu pagalbos pinigai (12 BSI už 3 vaikus kas mėnesį) skirti dviem rajono šeimynoms, globojančioms pilnamečius vaikus, kurie mokosi ir gyvena šeimynose.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos