baneris leidinys

kirpykla seneliuPraėjęs antradienis prieš pat didžiąsias metų šventes Šakių parapijos senelių globos namuose gyvenantiems senoliams buvo kiek kitoks – ypatingesnis nei įprasta.

Nuotr. Eugenija Paketurienė (kairėje) apkirpo to panorusias Šakių parapijos globos namuose gyvenančias moteris, o Laura Dailidaitė (dešinėje) – vyrus.

Grožio salono „Nomeda“ savininkė Eugenija Paketurienė bei kirpėja Laura Dailidaitė nudžiugino globos namuose gyvenančius senolius savo apsilankymu – moterys atvyko ne šiaip sau, o turėdamos  tikslą – visi senukai prieš šventes galėjo pasigražinti nemokamai atnaujindami savo šukuosenas.
 
Kaip pasakojo E. Paketurienė, apsikirpti panori šeši globos namuose gyvenantys senoliai – trys moterys bei trys vyrai. Moteris kirpusi E. Paketurienė pasakojo, jog jai tai buvo šioks toks iššūkis, nes kirpimas vyko ne grožio salono sąlygomis, tačiau svarbiausia – daryti gera.

„Visada maniau ir manysiu, jog reikia daryti apčiuopiamus darbus, tad besivadovaudamos šia taisykle atvykome nudžiuginti senukus“, – kalbėjo E. Paketurienė.

Vienos globos namuose gyvenančios bei apsikirpti panorusios moters plaukai siekė juosmenį, tačiau, kaip sakė E. Paketurienė, juos žūtbūt reikėjo pakirpti, tad šiaip ne taip įkalbino moterį, plaukai buvo nukirpti kone perpus. Pamačiusi galutinį vaizdą, senolė labai apsidžiaugė.

Grožio salono savininkė teigė, jog gerus darbus daryti reikia ne tik prieš šventes, tad senolius apkirpti atvyks dažniau.

Parapijos senelių globos namų direktorė Vida Pulokienė pasakojo, jog seneliai liko patenkinti tokiu E. Paketurienės ir L. Dailidaitės apsilankymu. Tokia gerumo akcija, kai niekieno neįpareigoti, savo iniciatyva žmonės taip nudžiugina senukus, globos namuose buvo vykdoma pirmą kartą.

Direktorės teigimu, ji niekada neprašo tokios pagalbos, tad kirpėjų staigmena išties pradžiugino. Direktorė taip pat prasitarė, jog širdį paglostytų, jei atsirastų ir kitų sričių specialistų, kurie aplankytų senukus, jei atsirastų tokių, kurie skaudamas vietas pamasažuotų ar tiesiog gerą žodį ištartų...

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos