baneris leidinys

Uždarosios akcinės bendrovės „Šakių vandenys“ įgyvendinto projekto „Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtra“ Šakių rajone ir mieste darbai jau baigti. Tačiau didžioji dalis gyventojų, kurie turi galimybę prisijungti prie šių tinklų, to nedaro.

Kęstutis Vilkauskas sako, kad duomenų, kuriose seniūnijose prie centralizuotos nuotekų sistemos jungiamasi sparčiau, o kur jungiamasi vangiai, jis neturi, tačiau faktas, kad gyventojai jungiasi nenoriai. Anot direktoriaus, situacija rajone nėra vienoda – vienuose regionuose nuotekų trasos įrengtos jau keletą metų. Šakių sodų bendrijoje arba Girėnuose šios trasos įrengtos tik praėjusių metų rudenį.
 
Praėjusiame seniūnų pasitarime vėl buvo prašoma seniūnų pagalbos, kad šie ragintų gyventojus jungtis prie centralizuotų nuotekų tinklų. Kita vertus, seniūnai neturi galimybės gyventojų bausti: daugiausia, ką jie gali padaryti, – surašyti administracinį protokolą bei raginti žmones geranoriškai jungtis prie bendrų nuotekų sistemų. Artimiausiu metu bendrovė „Šakių vandenys“ žada išsiuntinėti seniūnijoms, kur yra nutiestos centralizuotos nuotekų trasos, informaciją, kiek kurioje konkrečioje gatvėje gyventojų dar nėra prisijungę prie šios sistemos. Manoma, kad tai padės seniūnams operatyviau bendrauti su pačiais gyventojais.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos