baneris leidinys

autobokstelisSausio 5 d. į UAB „Šakių komunalinis ūkis“ bazę pargabentas 2007m. gamybos autobokštelis „Haulotte“. Bokštelio įsigijimui dar praėjusių metų spalį posėdžiavusi taryba suteikė 15 tūkst. eurų paskolos garantą, o pati įmonė jam dar skyrė 7 900 eurų. Iš viso šis bokštelis „Šakių komunaliniam ūkiui“ kainavo 22 tūkst. 900 eurų.

Nuotr. Antradienį į UAB „Šakių komunalinis ūkis“ techninę bazę parvežtas mažai dėvėtas autobokštelis „Haulotte“.

Anot „Šakių komunalinio ūkio“ direktoriaus Dariaus Mikelionio, šis bokštelis yra labai gero būklės ir atitinka visus įmonės pardavėjui pateiktus techninius reikalavimus. Autobokštelis kelia iki 200kg svorį, o jo ištiestos strėlės ilgis siekia 16 m. Apie naujo autobokštelio poreikį rajone buvo kalbama seniai. Jo poreikis išaugo, kai savivaldybė nusprendė daugiau neinvestuoti į techniškai pasenusį, susidėvėjusį autobokštelį, kurį ilgus metus administravo „Šakių vandenys“.
 
Bokštelis rajone reikalingas ne tik daugiabučius namus prižiūrinčiai bendrovei „Šakių komunalinis ūkis“, bet ir visoms rajono seniūnijoms: jo reikia atliekant medžių genėjimą, tvarkant namų stogus, lietaus valymo sistemas, šviestuvus ir kt.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos