baneris leidinys

vidziuno biurasGintarė MARTINAITIENĖ  

Praėjusį trečiadienį Šakiuose duris atvėrė Seimo nario Arvydo Vidžiūno biuras. Politikas sako niekada mūsų krašto nepalikęs ir nepamiršęs, o dabar sugrįžtantis oficialiai. „Noriu būti tas diplomatas, atstovas, tarpininkas, pagalbininkas, žmogaus teisių gynėjas. Tiesiog tiltas tarp čia ir tenai (Vilniuje – red.) gyvenančių žmonių“, – tikino A. Vidžiūnas.

Nuotr. Seimo narys Arvydas Vidžiūnas ir jo padėjėja Violeta Simonavičienė pakvietė vieną iš Trijų Karalių įžiebti simbolinį biuro žiburį.

Įžiebė simbolinį žiburį

Į svečius užsukę Trys karaliai ne tik pasveikino susirinkusius, bet ir įžiebė simbolinį biuro žiburį – šviesos ir traukos skleidėją.

„Kol gyvuosim mes, kol bus biuras, tol neužges ir žiburys“, – teigė Seimo nario Arvydo Vidžiūno padėjėja Violeta Simonavičienė.

Ji išreiškė viltį, kad žiburys į biurą kvies žmones pasidalinti tiek svarbiais reikalais, tiek  paprasčiausiai pasikalbėti.

Derlius – pergalė

Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS – LKD) Šakių skyriaus pirmininkas Algirdas Klimaitis vylėsi, kad A. Vidžiūno sugrįžimas į gimtąjį kraštą bus ir prasmingas, ir sėkmingas. Jis savo bendražygiui linkėjo atkaklumo ir vilties uždegant ugnį žmonių širdyse. „Sveikinu, Arvydai, sugrįžtantį į savo kraštą ir arsiantį naujus dirvonus, kad juose įkritusi sėkla duotų gerą derlių. Derlius – bus pergalė ateinančiuose Seimo rinkimuose. Tikiuosi, vienmandatėje apygardoje laimės TS – LKD kandidatas A. Vidžiūnas“, – kalbėjo skyriaus pirmininkas.

Nori būti tiltu

Pats A. Vidžiūnas tikino norintis būti tuo jungiančiu tiltu. Svarbiausia, kad juo patikėtų žmonės. Nors politinė programa bus vėliau, politikas žadėjo: „Dėl svarbiausių balsavimų tarsiuos, aš nebijosiu prisipažinti suklydęs, aš rašysiu, šnekėsiu, dalyvausiu, diskutuosiu, nes tik taip įsivaizduoju politiką.“

Seimo narys džiaugėsi, kad yra koalicijoje su valstiečiais liaudininkais, nors ir pripažino, kad dažnai už tai sulaukiantis kritikos. Visgi niekas nežino, kas koaliciją sudarys po kitų rinkimų, tad svarbiausia dirbti ir neužsiiminėti pašaliniais dalykais. „Pagaliau, po dvidešimt metų, turime ramiai dirbančius, nepolitikuojančius ir neskandalijančius žmones. Mes rodome, kad galime dirbti kitaip“, – mintims apie partiečius dalijosi A. Vidžiūnas.

Tiek jis, tiek A. Klimaitis kalbėjo, jog svarbu pelnyti žmonių pasitikėjimą, svarbu, einant į valdžią, nepapirkinėti rinkėjų, nesinaudoti demagogija.

„Vilniaus ir pasaulio bus daug Šakiuose, o Šakiai siautės po Vilnių“, – žadėjo Seimo narys, primindamas, kad dirbant ir gyvenant svarbu nepamiršti ir svarbiausios – Dievo konstitucijos.

A. Vidžiūno biuras įsikūrė Šakių parapijos namų patalpose.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos