baneris leidinys

Praėjusią savaitę administracijos direktorius Evaldas Sniečkus pateikė tyrimo išvadą Vyriausiajai tarnybinės etikos komisijai dėl savo pavaduotojos Ingos Cibulskienės veiklos.

Dar praėjusiais metais pavaduotojai buvo mesti kaltinimai dėl viešų ir privačių interesų supainiojimo bei galimo savo pačios parengtų (pradėtų rengti) UAB „Archigrupė“ ir UAB „Toposfera“ projektų tvirtinimo. Norint išsiaiškinti, ar I. Cibulskienė nepadarė pažeidimų, rajono savivaldybės Antikorupcijos komisijos pirmininkas Romas Pukinskas kreipėsi į Vyriausiąją tarnybinės etikos komisiją.
 
Gautame atsakyme buvo teigiama, jog visa VTEK turima informacija perduodama rajono savivaldybės administracijos direktoriui Evaldui Sniečkui, kuris privalės tirti pavaduotojos veiklą ir priimti atitinkamus sprendimus. E. Sniečkaus teigimu, jis pažeidimų pavaduotojos veikloje nemato, tad toks atsakymas buvo pateiktas ir VTEK.  R.Pukinskas, pateikęs VTEK paklausimą dėl pavaduotojos veiklos, teigė komentarų neturįs, o jo vadovaujama komisija tiesiog atliko savo darbą.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos