baneris leidinys

Praėjusią savaitę savivaldybės administracijos direktorius Evaldas Sniečkus kalbėjo su kiekvienu skyriaus vedėju atskirai ir aptarė darbo rezultatus.

Viešai buvo galima girdėti, kad savivaldybėje vykdoma atestacija ir kai kurie vedėjai buvo „tarkuojami“ iš esmės. Pasiteiravus administracijos direktoriaus, kaip sekėsi, E. Sniečkus aiškino, kad tai įprastiniai darbiniai pokalbiai. Jų metu esą analizuojami praėjusių metų rezultatai, aptariama, ką reikėtų keisti, pasidžiaugiama, jei viskas gerai. Kuris  skyrius, administracijos direktoriaus nuomone, dirba geriausiai, o kuris – blogiausiai, neįvardino.
 
„Visur visko yra. Vienur geriau, kitur blogiau“, – teigė pašnekovas.

Jis akcentavo, kad būtent tam ir kalbama, diskutuojama, ieškoma būdų, kad gerėtų veiklos rezultatai, skyriai dirbtų optimaliai.

„Draugo“ žiniomis, Regioninės plėtros skyriaus vedėjas Vitas Girdauskas po pokalbio su administracija pasiėmė kelių dienų atostogas. Apie šį vedėjo poelgį viename iš komiteto posėdžių kalbėjo ir rajono meras Juozas Bertašius. Jis tikino, kad V. Girdauskas tiesiog neatlaikė išsakytos kritikos.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos