baneris leidinys

Vasario 11 d. Šakių savivaldybėje Šakių miesto vietos veiklos grupės valdyba (toliau – VVG) patvirtino 2016–2023 metų vietos plėtros strategiją. Tą pačią dieną Šakių VVG pirmininkė Aistė Bakaitė pristatė Šakių miesto plėtros strategiją ir Marijampolėje vykusiame Regioninės plėtros tarybos posėdyje. Ten Šakių VVG strategijai taip pat buvo pritarta.

Kaip sakė Šakių VVG pirmininkė A. Bakaitė, pagrindinis dalykas, kuo skyrėsi mūsų miesto strategija nuo aplinkinių regionų, buvo prašomų lėšų projektams suma – Šakių VVG strategijai įgyvendinti reikėtų ne mažiau kaip 1 mln. eurų. Kitas skirtumas – pareiškėjas turi prisidėti 16 proc. prie teikiamo projekto sąnaudų, o kitų savivaldybių visuomeninėms organizacijoms tereikia prisidėti tik 8 proc. Šakių VVG valdybos nariai pastebi, kad prisidėti prie projekto galima ne tik pinigais – bus įskaičiuojama ir savanoriška veikla ir pabėgėlių integracija į visuomenę, todėl panikuoti iš anksto nevertėtų. Per ateinančius šešerius metus iš viso pareiškėjams tektų prisidėti prie projektų įgyvendinimo (pinigine išraiška) 170 tūkst. eurų. Miesto VVG parengtoje strategijoje kiekvienai priemonei numatyta suma laužta ne iš piršto – yra surinkta informacija apie konkrečius planuojamus teikti projektus.
 
Iš rajono biudžeto prisidėti prie strategijos kol kas nereikia, nes jos įgyvendinimas prasidės tik kitais metais.

Šakių miesto VVG strategijoje pirmiausia numatyta mažinti socialinę atskirtį tarp miestelėnų, didinti gyventojų užimtumą, gerinti situaciją darbo rinkoje.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos