baneris leidinys

Dar 2015 m. lapkričio mėnesį į pensiją išėjo Kidulių pagrindinės mokyklos direktorė Nijolė Ūsienė. Nors ją vis dar vaduoja ūkio dalies pavaduotoju dirbantis Robertas Sakas, konkursas direktoriaus pareigoms užimti nepaskelbtas iki šiol.

Tuo metu, kai daugiau nei 40 m. direktore išdirbusi N. Ūsienė išėjo į pensiją, buvo daug diskusijų, kas pakeis įstaigos vadovę. Jos pavaduotoja Gražina Bartkuvienė nesutiko to daryti net laikinai.
 
Buvo nuspręsta, jog direktorę pavaduos mokykloje ūkio dalies pavaduotoju dirbantis Robertas Sakas. Bėdų kaip ir nebūtų, tačiau problema ta, kad laikinas pavadavimas tęsiasi jau kone tris mėnesius. Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Elvydas Pauliukėnas teigė, jog padarė viską, ką privalėjo, – apie tai, kad reikia skelbti konkursą, informavo ir rajono savivaldybės merą Juozą Bertašių, ir administracijos direktoriaus pavaduotoją Ingą Cibulskienę. Jos pasiteiravus, kada planuojama skelbti konkursą, pavaduotoja atsakė, jog „ant dienų“ konkurso būdu bus ieškomas naujasis Kidulių pagrindinės mokyklos direktorius.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos