baneris leidinys

nedarbasNedarbas jau kelis mėnesius iš eilės didėja. Ne išimtis ir sausis. Praėjusį mėnesį rajone užsiregistravo 223 nauji bedarbiai.

Nors sausio mėnesį, lyginant jį su praėjusių metų gruodžiu, Šakių darbo biržoje užsiregistravo 18 bedarbių mažiau, bendras jų skaičius išaugo. Mėnesio pabaigoje rajone buvo 2161 darbo ieškantis žmogus. Tarp jų 1176 (54,4 proc.) vyrai ir 985 (45,6 proc.) moterys. Marijampolės apskrityje nedarbas sudarė 11,4 proc. darbingo amžiaus gyventojų.

Sausio mėnesį rajone darbdaviai registravo 104 laisvas darbo vietas, iš kurių 68 skirtos neterminuotam, 36 – terminuotam darbui. Įsidarbinti pavyko 84 asmenims. Iš jų 55 dirbs pagal neterminuotas darbo sutartis, 29 įdarbinti terminuotai.
 
Į aktyvios darbo rinkos politikos priemones nusiųsta 20 bedarbių. Profesijos mokytis pradėjo penki, 11 įdarbinta pagal remiamo įdarbinimo programą. Daugiausiai, septyni, buvo įdarbinti su darbo biržos subsidijomis darbo užmokesčiui, du – pagal darbo įgūdžių rėmimo programą. Veiklą pagal verslo liudijimą pradėjo 50 darbo biržoje registruotų asmenų.

Rajono seniūnijose didžiausias nedarbas Slavikų (17,8 proc.) ir Barzdų (17,6 proc.) seniūnijose. Mažiausiai bedarbių registruota Kriūkų (5,9 proc.), Kidulių (8,8 proc.) ir Lekėčių (8,9 proc.) seniūnijose.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos