baneris leidinys

ligonines pastataiDar 2011 m. rajono taryba Šakių ligoninės teritorijoje esančius pastatus pripažino kaip nereikalingus ir rekomendavo nugriauti. Nors po sprendimo priėmimo praėjo beveik penkeri metai, avarinės būklės pastatai tebestovi.

Nuotr. Beveik prieš penkerius metus rajono taryba priėmė sprendimą, kad avarinės būklės pastatai turi būti nugriauti, bet jie nenugriauti iki šiol.

Šakių rajono savivaldybės administracijos direktorius Evaldas Sniečkus tikino, jog seniūnui Daliui Jasevičiui yra duota komanda ieškoti būdų nugriauti nereikalingus pastatus.

Problema ne naujiena ir pačiam seniūnui, tik nerandama būdų, kaip ją išspręsti.
 
„Šiais metais bandysime kažką daryti. Gal rasime kokią firmą ar kas nors sutiks nusigriauti, kaip ir nusigriovė šaudyklą. Tik ten buvo paprasčiau, nes ne toks didelis ir pavojingas statinys“, – teigė D.Jasevičius.

Tokį sprendimą palaikytų ir administracijos direktorius. Ne kartą akcentuotas ir lėšų trūkumas, esą pati seniūnija finansiškai nepajėgtų nugriauti du pastatus.

Vienas iš pastatų statytas 1960 metais, kitas – metais vėliau. Abu pastatai jau daugiau nei dešimtmetį nenaudojami, yra avarinės būklės: supuvę langų rėmai ir durys, per stogus bėga vanduo, plokštės aižėja nuo drėgmės, perdangų armatūra surūdijusi, vandentiekis neveikia, šildymo sistema netinkama naudoti, elektros instaliacija pasenusi.
Jei pastatai, kaip buvo planuota dar 2011 m., būtų nugriauti, pagerėtų ir Vaikų ligų skyriaus natūralus apšvietimas, būtų galimybė sutvarkyti vidinį ligoninės kiemelį, įrengti automobilių stovėjimo aikštelę. Apie tai ligoninės vyriausiasis gydytojas Algirdas Klimaitis yra kalbėjęs seniai.

Ar šiais metais pastatai bus nugraiuti, parodys laikas.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos