baneris leidinys

Kovo 7 d. Šakių savivaldybės administracijos direktorius Evaldas Sniečkus patvirtino įsakymą dėl apvalios medienos gabenimo vietinės reikšmės keliais ir sandėliavimo jų apsaugos zonose.

Tame įsakyme direktorius nustato laikotarpį, kada gabenant apvaliąją medieną Šakių rajono savivaldybės teritorijoje esančiais vietinės reikšmės keliais yra ypač didelė kelių sugadinimo tikimybė. Tai būtų kasmet nuo spalio 1 d. iki gegužės 1 d.
 
Vadovaudamasis Apvaliosios medienos gabenimo tvarkos aprašu administracijos direktorius nustatė, kad Šakių rajono savivaldybės administracijos seniūnijos, kurioje yra apvaliosios medienos pakrovimo vieta, seniūną medienos savininkas ne vėliau kaip prieš vieną darbo dieną iki numatyto medienos gabenimo informuoja raštu, faksu ar elektroniniu paštu pateikdamas duomenis. Taip pat medienos savininkas, numatantis medieną sandėliuoti vietinės reikšmės kelio apsaugos zonoje, derina apvalios medienos sandėliavimo vietą su seniūnu ir ne vėliau kaip prieš vieną darbo dieną iki numatyto medienos sandėliavimo pateikia raštu, faksu ar elektroniniu paštu informacinį pranešimą apie medienos sandėliavimo vietos adresą arba kvartalą, sklypą, girininkijos pavadinimą ir rajoną, sandėliavimo datą (laikotarpį), numatomą kiekį kubiniais metrais, sandėliavimo situacijos schemą.
 
Administracijos direktorius pavedė seniūnijų seniūnams kontroliuoti, kad mediena nebūtų sandėliuojama vietinės reikšmės kelio apsaugos zonoje, nesuderinus sandėliavimo šiame įsakyme nustatyta tvarka.

Naujasis administracijos direktoriaus įsakymas leis seniūnams kontroliuoti procesą ir surašyti administracinės teisės protokolus kelių gadintojams bei perduoti informaciją policijai.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos