baneris leidinys

maisto bankasPraėjusį savaitgalį vykusios pavasarinės „Maisto banko“ akcijos metu Šakiuose buvo paaukota mažiau produktų nei ankstesniais kartais. Tiesa, ir dalyvaujantys prekybos centrai buvo tik du.

Nuotr. Vicemeras Edgaras Pilypaitis taip pat prisidėjo prie „Maisto banko“ akcijos“.

Iš viso akcijos metu geros valios žmonės paaukojo 971 vienetų produktų už maždaug 906 eurus. 2015 m. buvo paaukota 2342 vienetai už daugiau nei 2 tūkst. eurų.
 
Šakiuose prekybos centruose „Iki“ bei „Maxima“ (Šaulių g.) dalyvavo keturios rajono organizacijos. Geriausiai sekėsi Šakių „Vaišnavų kultūros centrui“, kuriam buvo paaukota 277 vienetai įvairių produktų, Šakių socialinių paslaugų centro savanoriai surinko 243 vienetus, organizacija „Gelbėkit vaikus“ Šakių vaikų dienos centras – 236 produktai, Šakių vaikų globos namai – 215 vienetų.

Šakiečiai daugiausiai aukojo makaronus, įvairias kruopas, aliejų, cukrų. Mažiau nupirkta tokių produktų kaip kava, saldumynai, konservai, higienos priemonės.

Būdavo įprasta, kad daugiausiai maisto produktų būdavo surenkama vadinamoje didžiojoje Šakių „Maximoje“, tačiau šiais metais ji akcijoje nedalyvavo. Kaip teigė Šaulių gatvėje įsikūrusios „Maximos“ parduotuvės direktorė Lina Varvarinienė, duomenis apie dalyvavimą akcijoje jie gauna iš Kauno.

„Kodėl buvo nuspręsta, kad ana „Maxima“ nedalyvauja, nežinau, jie patys stebėjosi. Šiaip tokios akcijos mums naudingos, nes tikrai nuperkama daugiau produktų. Dažniausiai iš anksto daugiau užsisakome makaronų, ryžių, cukraus“ – teigė S. Varvarinienė.

Penktadienį akciją atidaręs vicemeras Edgaras Pilypaitis ir Socialinės paramos skyriaus vedėja Leonora Pocevičiūtė taip pat paaukojo maisto produktų skurdžiai gyvenantiems. L. Pocevičiūtė džiaugėsi, kad joje dalyvauja jaunimas. E. Pilypaitis teigė pagal galimybes visuomet prisidedantis prie panašių akcijų, tačiau mano, jog tai tik viena iš priemonių daryti gerus darbus.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos