baneris leidinys

gudeleviciusBalandžio 1 d. pranešėme, kad „Tvarka ir teisingumas“ Šakių skyriaus vadovas Kęstutis Gudelevičius stabdo narystę partijoje ir traukiasi iš užimamų pareigų. Tačiau antradienį vykusio susirinkimo metu jis priėmė kitokį sprendimą.

Nuotr. Nors Kęstutis Gudelevičius nepritaria vykdomai partijos politikai, nusprendė joje likti.

Pasak K. Gudelevičiaus, kaip jis nepritarė partijos vykdomai politikai, taip nepritaria ir dabar. Šiuo klausimu niekas nepasikeitė.

„Vykdomai partijos politikai nepritariu, bet čia savi žmonės, savas rajonas, kur dar noriu aktyviai dirbti“, – tikino K. Gudelevičius.
 
Pasitraukimą iš skyriaus vadovo pareigų jis laikytų savotiška žmonių išdavyste, ir tas jam nepriimtina. Tad, atsižvelgdamas į susirinkime dalyvavusių partiečių prašymus likti partijoje, jis bent jau iki spalį vyksiančių Seimo rinkimų tęs darbus ir padės kandidatui vienmandatėje rinkimų apygardoje.

„Išvis nesmagu, bet bent kol kas padėsiu, dirbsiu, nes rasti naujus žmones ne taip paprasta. O kaip bus paskui, matysim“, – teigė buvęs tarybos narys.

Paaiškėjo, kad kaip „Tvarka ir teisingumas“ narys Zanavykų rinkiminėje apygardoje kandidatuos Gintautas Kniukšta. 2012 m. jis buvo Darbo partijos kandidatas.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos