baneris leidinys

Pirmadienį rajono savivaldybės mero Juozo Bertašiaus kabinete vyko vasario mėnesį įsikūrusios Verslo tarybos posėdis, kuriame buvo diskutuota ne vienu aktualiu klausimu.

Posėdyje buvo aptarti nekilnojamojo turto ir žemės mokesčių klausimai, kurie bus svarstomi rajono savivaldybės tarybos posėdyje gegužės 27 d. Verslo tarybos nariai išreiškė pasiūlymą, jog nekilnojamojo turto mokesčio tarifas turėtų būti mažesnis, o dalis surenkamų mokesčių, siekiant nuosekliai skatinti pradedančius verslą, turėtų būti skiriama Smulkaus ir vidutinio verslo plėtros fondui. Taip pat planuojama teikti rajono savivaldybės tarybai pasiūlymą dėl verslininkų, kurie rajone investuotų į nekilnojamąjį turtą, kurio vertė viršytų 0,5 mln. eurų. Taryba siūlo, skatinant investicijas, tokiems verslininkams suteikti galimybę nemokėti nekilnojamojo turto mokesčio trejus metus.
 
Posėdyje buvo diskutuota ir apie rajono savivaldybės Bendrojo plano koncepciją. Tarybos nariai informuoti, jog iki šiandien (13 d.) verslo atstovai gali pateikti savo pasiūlymus plano keitimui, koregavimui.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos