baneris leidinys

zirgutisPraėjusį antradienį savivaldybės posėdžių salėje VDU Vadybos katedros lektorius dr. Vytautas Žirgutis pasakojo apie pažangų viešąjį valdymą. Nors į susitikimą Regioninės plėtros skyrius kvietė visus seniūnus bei tarybos narius, jų pasirodė vos keletas.

Nuotr. VDU Vadybos katedros lektorius dr. Vytautas Žirgutis teigė, kad savivaldybės valdymas turi būti pažangus ir atitikti visuomenės poreikius.

Pasak svečio V. Žirgučio, savivaldybės administracijos valdymas tiesiogiai nepadės skatinti verslo, stiprinti krašto kultūrinio savitumo ar spręsti kitų problemų, tačiau jis turi atitikti visuomenės poreikius, būti pažangus.
 
Regioninės plėtros skyriaus projektų koordinatorė Rasa Liubamirskaitė taip pat pabrėžė, jog kokybės vadybos tikslas – pasiekti, kad interesantai būtų patenkinti savivaldybės teikiamomis paslaugomis. Tam gali būti naudojamos labai įvairios priemonės, kartais iš pirmo žvilgsnio nesusijusios su kokybe, pavyzdžiui, statistiniai metodai, darbuotojų motyvacija ir kt. Ji įgyvendinama vadovaujantis atitinkama kokybės sistema (pvz., atitinkančia ISO 9001 ar ISO 18091 standartų serijos rekomendacijas).
V. Žirgutis taip pat kalbėjo apie tai, kaip tam tikrus vadybos metodus galima pritaikyti Šakių rajono savivaldybėje, aptarė bendrus vadybos metodus.

Rajono tarybai pritarus, savivaldybė teiks projekto paraišką pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos „Visuomenės poreikius atitinkantis ir pažangus viešasis valdymas”, kuriuo ir bus siekiama gerinti paslaugų ir asmenų aptarnavimo kokybę savivaldybėse.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos