baneris leidinys

cibulskiene iTarybos nariai nusprendė iš tarybos darbotvarkės išimti sprendimo projektą, kuriuo buvo siūloma skirti priemoką prie algos administracijos direktoriaus pavaduotojai Ingai Cibulskienei.

Nuotr. Administracijos direktoriaus pavaduotojai Ingai Cibulskienei buvo siūloma skirti 30 proc. priemoką prie algos, bet klausimas iš darbotvarkės išimtas.

Buvo siūloma jai skirti 30 proc. jos pareiginės algos dydžio priemoką už įprastą darbo krūvį viršijančią veiklą. Neatskaičius mokesčių I. Cibulskienės alga – 1171 eurai, „į rankas“ ji gauna 878 eurus.
 
Sprendimo projekte traktuojama, kad yra padidėjęs administracijos direktoriaus pavaduotojos darbų mastas atliekant pareigybės aprašyme nustatytas funkcijas neviršijant nustatytos darbo laiko trukmės.

Yra svarstančių, ar tikrai I. Cibulskienė stipriai persidirba, tačiau dažni nedarbingumo pažymėjimai, (beje, jį pavaduotoja turėjo ir paskutiniu metu), liudija, kad galbūt. Nedarbingumas baigėsi, tačiau šiandien ji turi „mamadienį“, o nuo pirmadienio administracijos direktoriaus pavaduotoja išeina atostogų.

Visgi meras aiškino, kad pagrindinis motyvas, kodėl klausimą visuose komitetuose siūlyta išimti iš darbotvarkės, yra tas, kad kol kas nėra gautas atsakymas iš Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos, ar ji supainiojo viešuosius ir privačius interesus. Dėl to, kad šiuo klausimu tyrimo neatliko administracijos direktorius Evaldas Sniečkus, jis teisme buvo pripažintas kaltu.  

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos