baneris leidinys

Trečiadienį į pasitarimą rinkosi Šakių bendruomenių centrų asociacijos taryba. Taip pat dalyvavo Šakių krašto vietos veiklos grupės (VVG) atstovės, vicemeras Edgaras Pilypaitis ir bendruomenių koordinatorius, mero padėjėjas Rimantas Valiukas.
Tartasi dėl dalyvavimo rugsėjo 3 d. Vilniuje LITEXPO parodų ir kongresų centre pirmąkart vyksiančioje tarptautinėje bendruomenių šventėje-mugėje, skirtoje Vietos bendruomenių metams pažymėti.

Kaip informavo bendruomenių centrų asociacijos pirmininkė Grina Šnirpūnienė, rajono bendruomenės ir VVG mugėje pristatys savo veiklą, bendruomenėse kuriamus verslus, vietos produktus bei Šakių krašto kultūrinę programą.
 
Pasitarime aptarta, kaip paminėti Šakių VVG dešimtmetį. Nuspręsta tai padaryti per spalio pradžioje rajone vyksiančią derliaus šventę, kurios metu Šakių VVG plačiau prisistatys visuomenei, apžvelgs, kas nuveikta per tą dešimt metų.

G. Šnirpūnienė taip pat informavo, kad buvo aptarti Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos bei Žemės ūkio ministerijos projektų finansavimo rezultatai.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos