akcija2024 568px

kelias soduose kudraBirželio vidury buvo baigti kelio įrengimo, užpilant dalį kūdros Šilgalių soduose, darbai. Po lietingų orų žmonės kraupsta, kad kelio šlaitas sliuogia žemyn, stulpeliai grimzta į telkinį.

Nuotr. Nors darbai baigti vos prieš du mėnesius, vietiniai nepatenkinti, kad jau sliuogia kelio kraštas, griūva stulpeliai.

Iš savivaldybės biudžeto Šilgalių sodų 5-osios gatvės atkarpos Šilgalių kaime atstatymui tarybos sprendimu buvo skirta 10 tūkst. eurų. Birželį darbai atlikti per dvi savaites. Tada buvo nusausintas tvenkinio vanduo, užpilta jo dalis, sutvarkyti šlaitai, įrengtas kelias. Ir dabar yra nepatenkintų, kodėl vietoj žadėtų atitvarų buvo įrengti tik stulpeliai, kurie dabar griūva žemyn.
 
„Palijo, šlapia, tai ir šlaitas sliuogia, ir tie atitvarai griūva. Geriau jau už tuos 10 tūkst. būtų gręžinį padarę. O čia į balą pinigus išmetė“, – kalbėjo šalia tvenkinio sutikta moteris.

Nei anksčiau, nei dabar dėl kelio įrengimo bendros nuomonės nėra, tačiau kaip su atliktų darbų kokybe ir po lietaus ryškėjančiais defektais?

Ūkio skyrius jokios informacijos apie išryškėjusius darbo defektus neturi. Kol kas skyriaus vedėjas Kęstutis Kuncaitis atostogauja, o vyresnysis specialistas Aurimas Staugaitis stebėjosi, kad informacija pirmiau pasiekia žiniasklaidą, o ne atsakingas institucijas.

„Tikrai reikia reaguoti, jei taip yra, kaip sakote. Juk ir garantinis laikotarpis yra, ir tikrai taip būti negali, tik kad mūsų skyrius jokios informacijos apie tai neturėjo“, – sakė A. Staugaitis, žadėjęs pats nuvykti į vietą ir išsiaiškinti situaciją.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos