akcija2024 568px

Gelgaudiškiečiai kreipėsi į rajono savivaldybę dėl ypač prastos miestelio kelių kokybės. Savivaldybės administracijos direktorius Evaldas Sniečkus visus seniūnus informavo, kad jie turėtų operatyviau reaguoti į tokius gyventojų skundus, o Gelgaudiškio seniūnui pavedė situaciją spręsti nedelsiant.

Gelgaudiškio seniūnas Vincas Dabrovolskis pripažino, kad po praeitų metų kanalizacijos kasimo darbų liko iki galo nesutvarkytų vietų Kranto gatvėje. Čia, pasak seniūno, po smarkaus lietaus molis tiesiog įsmunka ir susidaro didelės duobės. Šios gatvės gyventojai sako, kad kai prilyja ir tampa neaišku, koks duobės gylis, automobiliu geriau nevažiuoti, nes jį galima smarkiai apgadinti. Seniūnas žino, kad Kranto gatvėje vasarą vykdomi darbai trukdo gyventojams pravažiuoti ir praeiti, o Liepų gatvės gyventojai skundžiasi, kad po tokių „kasinėjimų“ nieko neįmanoma pasisodinti, nes viskas smenga gilyn.
 
Apie tai, kad Sodų gatve pravažiuoti sunku, nes kelias yra ne tik duobėtas, bet ir labai siauras, kalbėjo ir vicemeras Edgaras Pilypaitis. Anot vicemero, čia likusios neišvežtos šakos, todėl automobiliams visuomet sunku prasilenkti. E. Pilypaitis pasakojo, kad panaši situacija ir gatvelėje prie kapinių, kurioje gyvena, todėl, kad galėtų saugiai važiuoti, dažnai duobes užpila pats.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos