baneris leidinys

stotele atnaujinsŠakių rajono savivaldybė iki rugpjūčio 12 d. laukė rajono įstaigų, įmonių ir organizacijų pasiūlymų dėl dviejų autobusų laukimo aikštelių-paviljonų įrengimo Šakių mieste.

Nuotr. Aikštelės-paviljonai bus įrengti Šaulių gatvėje prie policijos komisariato bei V. Kudirkos gatvėje prie miesto poliklinikos.

Ūkio skyriaus vedėjas Kęstutis Kuncaitis informavo, kad buvo sulaukta dviejų pasiūlymų. Kurie verslininkai kreipėsi, vedėjas nesakė. Autobusų laukimo aikštelės-paviljonai bus įrengti V. Kudirkos gatvėje prie miesto poliklinikos ir Šaulių gatvėje prie policijos komisariato.
 
Viena iš verslininkų sąlygų – paviljonus puoš verslininkų reklama. Kiek jiems kainuos paviljonai, neatskleidžiama. Savivaldybė juos pastatys ir prižiūrės. Manoma, kad paviljonai mieste galėtų būti pastatyti ir autobusų stotelės atnaujintos iki rugsėjo pabaigos.

„Reikia gerbti keleivius, kuriems sustojime reikia autobuso laukti ir lyjant ar esant blogoms oro sąlygoms. Dabar ši problema bus išspręsta“, – mintimis dalijosi K. Kuncaitis.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos