baneris leidinys

remontas savivaldybejeRugpjūčio pradžioje rajono savivaldybės administracijos pastate remonto darbus pradėjo kauniečių statybos darbų įmonė UAB „Vikjona“.

Nuotr. Savivaldybės administracijos pastate remonto darbai, kuriuos atlieka UAB „Vikjona“, dar kurį laiką užsitęs: užtruks mėnesį ar ilgiau.

Kaip informavo Šakių rajono savivaldybės administracijos direktorius Evaldas Sniečkus, remonto darbai dar kurį laiką užsitęs, planuojama, kad jie užtruks iki spalio mėnesio ar ilgiau. Šiuo metu įrenginėjami tualetai, esantys pirmame ir antrame pastato aukštuose. Beje, įrengti vyrų ir moterų tualetai bus pritaikyti ir neįgaliesiems. Anot E. Sniečkaus, tokie pokyčiai pravers ne tik administracijos darbuotojams, bet ir, savaime suprantama, savivaldybėje besilankantiems gyventojams ir svečiams.
 
Antrame aukšte tvarkoma dešinioji koridoriaus pusė. Koridoriuje nebeliks medinių lentelių, sienos bus nudažytos, o grindys padengtos plytelėmis. Kadangi vykstant remontui toje pusėje dirbantiems savivaldybės darbuotojams dirbti neįmanoma, jie perkelti į kitų skyrių atostogaujančių darbuotojų vietas.
 
Visiems darbams atlikti skirta apie 55 tūkst. eurų. Kaip teigė rajono savivaldybės Ūkio skyriaus vedėjas Kęstutis Kuncaitis, maždaug prieš dvidešimtmetį pastate pakeisti sanitariniai mazgai, o sienų, grindų ir kt. remontas darytas dar seniau.

Praėjusį rudenį savivaldybėje kardinaliai pakeistas antro aukšto vestibiulis, kuris virto moderniu lankytojų priimamuoju. Jo remontas, atliktas UAB „Rūdupis“, atsiėjo apie 42 tūkst. eurų. Baldai, kuriuos pagamino UAB „Lauksva“, kainavo apie 7 tūkst. eurų.

Anot E. Sniečkaus, kol kas norima pabaigti pradėtus darbus, tačiau direktorius stengsis, jog po truputį būtų atnaujintas visas savivaldybės pastatas.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos