baneris leidinys

dienos centras wcNuotr. Vaikų dienos centro sanitarinėse patalpose pakeisti tualetai, netrukus bus įrengta dušo kabina, parūpinta kita įranga.

Šakių vaikų dienos centras „Šypsenos“, kuriam vadovauja Jūratė Arštikaitienė, gyvuoja jau šešioliktus metus. Tiesa, centrui vis tekdavo persikelti į kitas patalpas, tačiau dabar, atrodo, rado savo namus ir gali džiaugtis atliekamais remonto darbais.
 
Daugiau nei dvidešimčiai besilankančių vaikų čia ankštoka ir patalpos prabanga neblizga, tačiau, padedant verslininkams ir rėmėjams, šviesa tunelio gale pradeda matytis. Vaiko dienos centre lankosi vaikai nuo 6-erių metukų iki pilnametystės. Būna įvairių situacijų, kai praverčia ir šiltas vanduo, ir skalbimo mašina ar dušas, kurio čia iki šiol nebuvo.

Tačiau dabar situacija iš esmės keičiasi. Daugiau nei prieš mėnesį prasidėję darbai eina į pabaigą – dienos centre pagaliau bus ir karštas vanduo, ir skalbimo mašina. Taip pat pirmajame aukšte, kur yra tualeto patalpa, bus įrengta dušo kabina, tualetai mergaitėms ir berniukams.

Dar pavasarį su J. Arštikaitiene susisiekė rajono savivaldybės tarybos narys Mindaugas Tarnauskas, kuris pasiūlė savo pagalbą. Kavinėje-picerijoje „Kiba“ M. Tarnauskas surengė vakarėlį, į kurį susirinko kone du šimtai pasilinksminti panorusių jaunuolių. Pavyko surinkti apie tūkstantį eurų, kurie ir buvo perduoti „Šypsenoms“. Prisidėti įrengiant mini virtuvėlę J. Arštikaitienei žadėjo Kauno verslininkai.

Beje, skalbimo mašina ir boileris, kad centre būtų karštas vanduo, taip pat buvo padovanotas rėmėjų ir nuolat vaiko dienos centru besirūpinančių žmonių.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos