baneris leidinys

papartynu gatveNuotr. Dėl didelio transporto priemonių greičio soduose esančioje Papartynų g. Šakiuose turėtų atsirasti greitį ribojantis ženklas.

Eismo saugumo priemonių įdiegimas įvairiose rajono vietose – nuolatinis ne tik gyventojų, bet ir Eismo saugumo komisijos galvos skausmas. Ne išimtis ir paskutinysis posėdis, kurio metu apsvarsčius gautus prašymus nuspręsta įrengti atitinkamus kelio ženklus ne tik Šakiuose, bet ir kitose rajono vietose.
 
Eismo saugumo komisija, apsvarsčiusi gautus prašymus, nusprendė įdiegti atitinkamas eismo saugumo priemones. Papartynų g. Šakiuose turėtų atsirasti kelio ženklas, leidžiantis ne didesnį kaip 30 km/val. greitį. Į komisiją kreipėsi sodų bendrijos nariai, nes kelias visiškai neapšviestas, nėra šaligatvių, o tiek sunkiasvorė, tiek lengvoji technika važinėja dideliu greičiu ir kelia pavojų kitiems eismo dalyviams.

Kidulių kaime Tilto gatvėje ties sankryža su rajoninės reikšmės keliu Miknaičiai–Slavikai–Kiduliai nuspręsta pastatyti ženklą „Eismas draudžiamas“, o iš kitos gatvės pusės įrengti stacionarius stulpelius. Tam pritarta gavus gyventojų prašymą riboti eismą, kuris suintensyvėjo jį leidus iš abiejų gatvės pusių.

Barzdų miestelyje Nepriklausomybės gatvėje taip pat atsiras papildomas ženklas ir draudimas. Čia negalės važiuoti sunkesnė nei 8 t technika. Nors abejota, ar tokiu sprendimu bus patenkinti gatve važinėjantys ūkininkai, nuspręsta ženklo įrengimui pritarti. Seniūnas Remigijus Naujokaitis akcentavo – kelio danga silpna, tad norint, kad nebūtų sugadinta, reikia imtis atitinkamų priemonių. Komisija pritarė pėsčiųjų tako įrengimui Plokščiuose, rajoninės reikšmės kelio Kiduliai–Gelgaudiškis–Gerdžiūnai ruože. Skiriamąja juosta bus paženklintas rajoninės reikšmės kelio Kiduliai–Gelgaudiškis–Gerdžiūnai ruožas nuo 21,13 km iki 25,52 km. Eismo saugumo priemonių bus imtasi ir krašto kelyje Vilkaviškis–Kudirkos Naumiestis. Gyvenvietės „Sintautai“ ženklas iš P. Vaičaičio gatvės pradžios bus perkeltas į krašto kelią Vilkaviškis–Kudirkos Naumiestis–Šakiai ties tiltu per Pentos upelį. Nurodomuoju ženklu bus paženklinta Bliuviškų gyvenvietės pradžia ir pabaiga.

Tiesa, gal reikėtų atkreipti dėmesį, kad eismo saugumą turintys užtikrinti kelio ženklai būtų ne tik pastatyti, bet ir kontroliuojama, kad jų paisoma. Deja, praktika dažnai rodo ką kita...

Nors ir ne vienbalsiai, komisijos nariai pritarė atrinktų Šakių miesto L. Giros, P. Vaičaičio, J. Basanavičiaus, E. Steponaičio, Birutės, Aušros, S. Banaičio, Griškabūdžio, V. Kudirkos, Vytauto, Medžiotojų, Vingio, J. Staugaičio, Jazminų gatvių sąrašui, šiose gatvėse numatoma įrengti, atnaujinti ar remontuoti infrastruktūrą. Eismo saugumo komisijos pirmininkas ir Ūkio skyriaus vedėjas Kęstutis Kuncaitis komisijos nariams pristatė informaciją apie Šakių miesto gatvių būklę. Jis apžvelgė iš Šakių seniūnijos gautus gatvių įvertinimo aktus, kuriuose aprašytos esančios problemos. Daugelis jų susiję su būtinybe įrengti pėsčiųjų takus, atnaujinti kelio dangas.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos