baneris leidinys

Lapkričio 11 d. devyni rajono bendruomenininkai dalyvavo Aleksandro Stulginskio universiteto Ekonomikos ir vadybos fakulteto suorganizuotoje mokslinėje–praktinėje konferencijoje, kurios tema ,,Lietuvos kaimo vietovių konkurencingumo stiprinimas: geroji patirtis“.

Kaip pasakojo Šakių bendruomenių centrų asociacijos pirmininkė Grina Šnirpūnienė, konferencijos idėja buvo iškelti šiuo laikotarpiu kaimo vietovių vystymuisi aktualiausias problemas, rasti geriausius Lietuvos kaimo vietovių vystymo bei konkurencingumo stiprinimo sprendimus. Konferencijos credo – „Ir ilgiausia kelionė prasideda nuo pirmųjų žingsnių“.
 
Mūsų rajono bendruomenių atstovai išklausė pranešimus apie kaimo plėtrą, telkiančią lyderystę, bendradarbiavimo galimybes ir pan.

Taip pat mūsų bendruomenininkai aplankė 14 stendinių pranešimų, kuriuose bendruomenės iš įvairių Lietuvos regionų pristatė bendruomenėse vykdomus projektus.

Po pietų konferencijos dalyviai dirbo kūrybinėse dirbtuvėse.

„Mes dalyvavom dirbtuvėse, kur buvo nagrinėjama tema ,,Regioninių produktų ir trumpųjų maisto tiekimo grandinių kūrimo inicijavimas“. Manau, kad tai aktualus klausimas, bendruomenėms galvojant apie socialinio verslo kūrimą. Sudomino Kauno raj. Jonučių, Panevėžio raj. Naujininkų bendruomenių patirtis. O diskusijos ir aptarimai kėlė dar daugiau klausimų ir skatino diskutuojančius ieškoti kuo racionalesnių atsakymų, galimai padėsiančių tuos klausimus išspręsti“, – įspūdžiais dalinosi pirmininkė ir pridūrė, kad šakiečiai iš konferencijos grįžo su išjudintu mąstymu ir sužadintu žingeidumu patiems ieškoti ir atrasti. Anot G. Šnirpūnienės, konferencija pasiūlė ieškoti racionalesnio kelio, kaip tai galima padaryti pasitelkiant mokslą ir pasiremiant praktika.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos