akcija2024 568px

Savivaldybės meras Edgaras Pilypaitis tarybos posėdžio metu viešai pranešė, kad birželio 16 d. Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų, Lietuvos socialdemokratų bei Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Šakių skyriaus pirmininkai bei frakcijų seniūnai pasirašė savivaldybės tarybos daugumos koalicinį susitarimą. Tačiau dėl pasirašyto dokumento klausimų turėjo opozicinės Zanavykų frakcijos narė Aušrelė Pukinskienė.

Tarybos narė pastebėjo, kad susitarimas buvo pasirašytas darbo metu, 10 val. ryto, todėl ji į šią detalę atkreipė ir administracijos direktoriaus Dainiaus Grincevičiaus dėmesį. A. Pukinskienė priminė, kad pasirašant susitarimą dalyvavo du savivaldybei priklausančių įstaigų vadovai – Šakių kultūros centro direktorius Raimondas Januševičius („valstiečių“ skyriaus pirmininkas“) ir Šakių visuomenės sveikatos biuro direktorius Viktoras Lebedžinskas (sociademokratų Šakių skyriaus pirmininkas).
 
„Norime atkreipti dėmesį, kaip įmonių vadovai darbo metu dirba, kur jie leidžia laiką, o gerbiamo mero norėčiau paklausti, kokiu pagrindu darbo metu pasirašant sutartį dalyvavo savivaldybės įmonių vadovai, ne tarybos nariai. Kaip tas laikas pažymėtas darbo laiko apskaitos tabeliuose?“ – teiravosi tarybos narė.

E. Pilypaitis patikino, kad į klausimą bus atsakyta kito savivaldybės tarybos posėdžio metu.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos