baneris leidinys

bacevicius tribuna
Nuotr. Paskutiniame savivaldybės tarybos posėdyje dalyvavęs šakietis Antanas Vincas Bacevičius norėjo sužinoti, ar tarybos narė Rima Rauktienė buvo svočia buvusio mero Juozo Bertašiaus sūnaus vestuvėse.


Besibaigiant savivaldybės tarybos posėdžiams, iš anksto užsiregistravus, pasisakyti ar įteikti paklausimus galimybę turi ne tik savivaldybės tarybos nariai, bet ir visi rajono gyventojai. Praėjusiame posėdyje juoko sukėlusį klausimą tarybos narei Rimai Rauktienei uždavė jau ne pirmą kartą savo paklausimais tarybos narius gluminantis šakietis Antanas Vincas Bacevičius.

A. V. Bacevičius, prieš užduodamas savo klausimą, pirmiausiai tarybos narius perspėjo, kad nenori nieko įžeisti. Šakietis paaiškino, kad su klausimu, kurį ruošiasi užduoti, buvo kreipęsis ir į rajono merą Edgarą Pilypaitį, tačiau pageidaujamų dokumentų A. V. Bacevičius iš jo negavo.

Kreipimasis į rajono merą skambėjo taip: „Gerbiamas mere, prašau leisti susipažinti su informacija apie tarybos narę Rimą Rauktienę. Sklando žmonių apkalbos, kad ji buvo buvusio mero Juozo Bertašiaus sūnaus vestuvėse svočia. Po šių vestuvių R. Rauktienė tapo mero pavaduotoja. Pasinaudodamas LR Konstitucijos 25 straipsniu noriu išsiaiškinti, ar tai yra tiesa. Jeigu tiesa, tai ar nebuvo supainioti viešieji ir privatūs interesai? Prašau leisti išduoti Civilinės metrikacijos skyriaus liudijantį dokumentą, jeigu toks yra, kad R. Rauktienė tose vestuvėse buvo svočia.“

E. Pilypaitis iškart paaiškino, kad „ne meras išdavinėja tokius leidimus dokumentams išduoti“.

„Jeigu jūs norite paklausti gerbiamos Rimos Rauktienės, tai jūs jos ir paklauskit. Aš kitiems žmonėms išduotų dokumentų paimti neturiu jokios juridinės teisės.  Juo labiau, kad jie ne mano spintoje yra įdėti“, – kalbėjo E. Pilypaitis.

Merui pasiteiravus, ar tarybos narė, į kurią kreipėsi A. V. Bacevičius, nori pateikti atsakymą, ši susilaikė nuo komentarų.

A. V. Bacevičius dar kurį laiką, net išjungus jo mikrofoną, bandė įrodyti, kodėl jis turi teisę pamatyti Civilinės metrikacijos skyriaus išrašus...

Kaip jau buvo minėta, A. V. Bacevičius su įvairiais paklausimais į tarybos posėdį atkeliauja jau ne pirmą kartą. Praėjusių metų pavasarį, prisistatęs Lietuvos patriotu ir išvardijęs gautus apdovanojimus, jis ilgametį rajono tarybos narį Henriką Zarembą apkaltino bendradarbiavus su KGB (Sovietų Sąjungos specialiąja tarnyba). Dėl to vėliau H. Zaremba su A. V. Bacevičiumi bylinėjosi teisme. Mesti kaltinimai nepasitvirtino.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos