baneris leidinys

sodra
Nuotr. „Sodros“ pastatą siūloma VĮ Turto bankas įtraukti į Viešajame aukcione parduodamo valstybės nekilnojamojo turto sąrašą, nes pastatui reikalingas kapitalinis remontas, be to, „Sodrai“ jis per didelis ir išlaikymas gana brangus.


Gintarė MARTINAITIENĖ

Kuris laikas Šakiuose sklinda kalbos apie galimai parduodamą „Sodros“ pastatą ir Valstybinio socialinio draudimo fondo (VSDF) valdybos planus keltis į kitas patalpas. Nors informacijos šiuo klausimu nėra daug, bet, pasirodo, kalbos ne iš piršto laužtos.

VSDF Komunikacijos skyriaus specialistas Saulius Jarmalis informavo, kad pastatas, kuriame įsikūrusi „Sodra“, yra labai prastos būklės.

„Pastatui reikalingas kapitalinis remontas. Pastato sienos ir stogas neapšiltinti, todėl labai didelės sąskaitos už šildymą. Be to, „Sodrai“ užtektų perpus mažesnių patalpų, o šiuo metu jų (buvusio viešbučio) išplanavimas yra neracionalus ir patalpos nepanaudojamos efektyviai“, – komentavo S. Jarmalis.

Maždaug prieš du dešimtmečius „Sodra“ nupirko1984 m. statyto buvusio Šakių viešbučio pastatą, tad ir iki šiol patalpų išplanavimas toks kaip viešbučio, daugelis kabinetų turi pagalbines patalpas, kurios nenaudojamos ir nereikalingos. Šakių skyriuje yra 27 darbuotojai, tad darbuotojų skaičius ir bendras pastato plotas tiesiog nesuderinami.

Pasak „Sodros“ Komunikacijos skyriaus specialisto, siekiant kuo racionaliau naudoti valstybės turtą ir lėšas, siūloma VĮ Turto bankas šį pastatą įtraukti į Viešajame aukcione parduodamo valstybės nekilnojamojo turto sąrašą, o „Sodrai“ jos poreikius atitinkančias patalpas ar pastatą išsinuomoti.

„Tačiau, kaip ir minėta, jokie sprendimai nėra priimti“, – tikino S. Jarmalis.

Neoficialiomis žiniomis, „Sodra“ planuoja keltis į privatizuotą buvusį DNB banko pastatą, o šiuo metu vyksta derybos su privačiu pastato savininku. Galimai pastate jau vyksta remontas, patalpos pritaikomos čia įsikelsiančiai įstaigai. Tai esą galėtų įvykti ne anksčiau kaip pavasarį. Jei tikėti kalbomis, manoma, kad „Sodros“ pastate vėl galėtų būti viešbutis.

Beje, kai buvo įsteigtas VSDF, „Sodros“ Šakių skyrius patalpas turėjo Šakių rajono savivaldybės pastate, vėliau patalpas nuomojosi Šakių pašto pastate, o po kiek laiko buvo nupirktas viešbučio pastatas.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos