baneris leidinys

Seimo narė Irena Haase pradėjo vizitus po rajono seniūnijas. Pirmadienį viešėjo Žvirgždaičiuose ir Barzduose, o štai jau antradienį vyks į Lukšius ir Plokščius.

„Ar būtinai reikia važinėti tik prieš rinkimus?“ – į klausimą klausimu atsako I. Haase ir patikina, kad tiesiog nori pažiūrėti, kaip tvarkosi ir kuo gyvena seniūnijos, išgirsti, kokių lūkesčių turi gyventojai.
 
Todėl ir susitikimai organizuojami ne masiškai, o seniūnijose, nes Seimo narė mano, kad galbūt žmonėms viešai, prie daug žmonių nedrąsu kelti jiems rūpimus klausimus, o kalbantis mažesnėje žmonių grupėje viskas paprasčiau. Be to, kai kurie nori ne tik seniūnijos ar savo problemas aptarti, bet ir teisiniais klausimais pasikonsultuoti. Seimo narė pastebi ir tai, kad jeigu seniūnai kartais tam tikrą problemą nugludina ir apie ją sako aptakiau, tai gyventojai tokiais atvejais rėžia tiesiai šviesiai.
„Pasižiūrėsime, gal išaiškės ir tokių problemų, kurias padedant kartu su rajono vadžia išspręsti galėtume“, – viliasi Seimo narė.

Tiesa, ji lankys ne tik rajono seniūnijas, bet žada nepamiršti ir Vilkaviškio bei Kauno seniūnijų, kurių rinkėjai buvo priskirti prie Zanavykų apygardos.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos