baneris leidinys

Kovo 20 d. Valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – VMI) paskelbė apie deklaravimo pradžią, o tūkstančiai gyventojų suskubo pateikti duomenis apie praėjusių metų pajamas.

Kauno VMI informuoja, kad, kalbant apie Šakių rajoną, suformuota daugiau nei 18,6 tūkst. preliminarių deklaracijų, kurias reikia tik pasitikrinti ir patvirtinti. Visoje Lietuvoje pajamų deklaracijas jau pateikė per 606 tūkst. gyventojų. Pastebima, kad žmonių aktyvumas panašus kaip pernai, nors pirmosiomis dienomis gyventojų aktyvumas buvo ypač juntamas.
 
Šakių rajono savivaldybėje praėjusiais metais dalį gyventojų pajamų mokesčio skirti paramai nutarė daugiau nei 3,4 tūkst. gyventojų. Iš jų 399 skyrė paramą ir politinėms partijoms. Įvairios organizacijos sulaukė 75 tūkst. eurų paramos, politinėms partijoms praėjusiais metais skirta 4,2 tūkst. eurų.

Nuo šių metų, šalia įprastų dviejų procentų pajamų mokesčio skyrimo paramos gavėjams ir vieno procento skyrimo politinėms partijoms, jau bus galima skirti papildomą 1 procentą ir profesinėms sąjungoms ar profesinių sąjungų susivienijimams. Be to, šiais metais mokesčių inspekcija gyventojus kviečia ne tik deklaruoti praėjusių metų pajamas, bet ir anksčiau pamirštus mokesčius sumokėti be baudų ir delspinigių

Gyventojai, privalantys pateikti pajamų ir turto deklaracijas, tai padaryti turėtų iki gegužės 2 d. Tie gyventojai, kurie nori pasinaudoti lengvatomis, pavyzdžiui, susigrąžinti dalį sumokėto GPM už studijas, tai padaryti gali bet kada. Deklaracijas galima tikslinti už praėjusius 5-erius metus.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

14-1

Reklama


kaimynai


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

gustainiskiu namai

 

   
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos