baneris leidinys

konteineris melynas
Nuotr. Pirmąją balandžio savaitę Šakių seniūnijos gyventojai  plastiko konteinerius išstūmė jiems žinomu, įprastu grafiku, tačiau liko nustebinti, kai šiukšlių niekas neišvežė.

Nuo balandžio mėnesio keitėsi antrinių žaliavų (plastiko ir stiklo) išvežimo grafikai. Gyventojai, regis, apie pokyčius buvo per mažai informuoti – daugelis Šakių seniūnijos ir miesto gyventojų konteinerius išstūmė pagal įprastą grafiką, tačiau liko labai nustebinti, kai niekas šiukšlių neišvežė.
 
UAB „Ekonovus“ įmonė, aptarnaujanti mūsų rajoną ir vežanti antrines žaliavas (plastiko ir stiklo atliekas), nuo balandžio mėnesio pakeitė antrinių atliekų išvežimo grafikus dėl to, kad įmonė įsigijo antrinių atliekų vežimo mašiną, su kuria gali surinkti dviejų skirtingų rūšių atliekas vienu metu. Vadinasi, nuo šiol išveždami mėlynuosius konteinerius, skirtus plastiko, popieriaus ir kt. atliekoms, gyventojai  galės kartu išstumti ir stiklo konteinerius (žalius), kurie lig šiol buvo surenkami tik kartą per tris mėnesius. Anot savivaldybės Ūkio, architektūros ir investicijų skyriaus vedėjo Arvydo Šlėderio, bet koks pasikeitimas visada visuomenėje sukelia tam tikrų nepatogumų, nepasitenkinimų, o šiuo atveju atsitiko taip, kad Šakių seniūnijoje antrinės atliekos dėl pasislinkusio grafiko buvo surenkamos viena savaite vėliau. Nors informacija apie pasikeitusius grafikus vežėjų buvo ištransliuota visuomenei, ne visi ją išgirdo. Iš tikrųjų vežėjų įmonė „Ekonovus“ informavo apie pokyčius –  nauji antrinių atliekų grafikai buvo spausdinti laikraštyje „Draugas“, taip pat buvo informuota seniūnija, savivaldybė, grafikai skelbiami Marijampolės antrinių atliekų tvarkymo centro internetiniame tinklalapyje, pačios vežėjų įmonės internetinėje svetainėje. Pasak A. Šlėderio, tokią informavimo formą pasirinko patys vežėjai, nes jie ir yra šios paslaugos teikėjai ir tai yra jų pasirinkimas, o jiems nurodinėti, kaip informuoti gyventojus, niekas neturi teisės.

Tačiau, regis, informacijos sklaida nebuvo tokia efektyvi, nes daugelis gyventojų nežinojo, jog pirmąją balandžio savaitę nereikia iš kiemų vežti mėlynojo konteinerio, ir piktinosi, kodėl niekas neištuštino jų laiku, nes šiukšlės sunkiai telpa į konteinerius.

„Draugo” inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

14-1

Reklama


kaimynai


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

gustainiskiu namai

 

   
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos