baneris leidinys

isganaitis mantas
Naujas tarybos narys Mantas Ižganaitis davė priesaiką dirbti sąžiningai ir viliasi, kad bus naudingas rajonui. D. Pavalkio nuotr.


Birželio 21 d. vykusio savivaldybės tarybos posėdžio metu priesaiką davė naujas tarybos narys Mantas Ižganaitis, išrinktas pagal Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų iškeltų kandidatų sąrašą.
 
Nauja vieta savivaldybės taryboje atsirado bendrapartietei Violetai Simonavičienei atsisakius mandato ir pradėjus eiti mero patarėjos pareigas. Jos prašymas atsistatydinti patenkintas gegužės 16 d. ir tarybos narės įgaliojimai Vyriausiosios rinkimų komisijos sprendimu pripažinti nutrūkę prieš terminą. V. Simonavičienė nuo gegužės 27 d. nėra tarybos narė.

M. Ižganaitis prisiekė gerbti ir vykdyti Lietuvos Respublikos Konstituciją ir įstatymus, sąžiningai atlikti visas savivaldybės tarybos nario pareigas ir susilaikyti nuo veiksmų, pažeidžiančių gyventojų teises ir viešuosius interesus. Jis pasirinko priesaikos tekstą su žodžiais „Tepadeda man Dievas“.

Iškart po priesaikos M. Ižganaitis užėmė darbo vietą ir kaip pilnateisis tarybos narys toliau dalyvavo posėdyje, balsavo visais klausimais. Jis dirbs Sveikatos ir socialinių reikalų komitete.

34-erių M. Ižganaitis pripažįsta, kad darbas taryboje suteiks naujų patirčių, viliasi, kad jis savam kraštui bus naudingas.

„Jei išrinko, vadinasi, pasitikėjo. Gal ir žmonėms norisi naujovių“, – sako naujasis tarybos narys, kuris naujokas ir politikoje, bet yra įsitikinęs, kad tai ne kliūtis.

Vyras darbui taryboje nusiteikęs optimistiškai.

M. Ižganaitis yra ūkininkas, visiems gerai žinomo Arvydo Vidžiūno žentas, kartu su žmona Kotryna augina du vaikus.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos