baneris leidinys

Įvairiuose susirinkimuose tarybos nariai ne kartą užsimena apie Šakių pramoninę ekonominę zoną, kad ji nepatraukli investuotojui, apžėlusi krūmais ir žolėmis, niekas jos neprižiūri.

Savivaldybės Ūkio, architektūros ir investicijų skyriaus specialistai prašė Šakių seniūno Daliaus Jasevičiaus, kad bent jau vieną iš trijų sklypų seniūnija sutvarkytų, iškirstų menkaverčius krūmus, apšienautų, nes sklypu domisi investuotojai.  Anot savivaldybės Ūkio, architektūros ir investicijų skyriaus vedėjo pavaduotojo Aurimo Staugaičio, to Šakių seniūnijos darbuotojų buvo prašyta vasaros pradžioje, bet šie iki šiol nesureagavo ir visas bendras plotas taip ir liko apžėlęs. Tiesa, anot A. Staugaičio, seniūnija to daryti neprivalo, tačiau jų buvo paprašyta tokios paslaugos dėl to, kad, kaip minėta, vienu sklypu domisi investuotojai.
 
Šakių seniūnas D. Jasevičius sako, kad buvo kalbėta su savivaldybės specialistais dėl pramoninės ekonominės zonos vieno sklypo menkaverčių krūmų pašalinimo ir seniūnija šiuos darbus jau atliko. Tačiau, anot seniūno, visa pramoninė zona, kuri užima keleto hektarų plotą, yra labai apžėlusi ne tik krūmais, bet ir žolėmis, o tokį plotą nušienauti yra ne seniūnijos pajėgoms, nes čia reikėtų specialios technikos ir papildomų pajėgų. Šakių pramoninės ekonominės zonos bendras trijų sklypų plotas – 5,5 ha.    

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Paieška

 

pazvelk1

sms

Klausimas - atsakymas

lt_ukis

f_drg

Videoreportažų archyvas

 

 
 
70

Reklama


188x376-ext

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

 

 

 

 

 

 
 
 
futbolas
 
 
paluobiai
 
 
 gustainiskiu namai
 
festivalis
 
 
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos