baneris leidinys

valymo masina
Praėjusių metų rudenį lapus tvarkyti darbininkams padėjo naujas modernus lapų surinkimo siurblys, o šiemet gatves valo šlavimo mašina. D. Pavalkio nuotr.

Tikriausiai ne vienas šakietis pastebėjo praėjusią savaitę miesto gatvėmis zujančią šlavimo mašiną, kuri, kaip sako Šakių seniūnas Dalius Jasevičius, labai gelbsti tvarkant gatves ir aikštes.
 
Pasak D. Jasevičiaus, šią mašiną seniūnija įsigijo gegužės mėnesį, tačiau dar teko ją pasiremontuoti.

„Gerų niekas neparduoda“, – paaiškino seniūnas, neslėpdamas, kad mašina kainavo apie 9 tūkst. eurų ir parvaryta iš užsienio.

Tiesa, kaip teigė seniūnas, šaligatvių su ja šluoti nelabai eina, nes jais vaikšto žmonės, todėl be rankų darbo vis tiek neišsiverčia, o miesto gatvių ir aikščių sutvarkymui šlavimo mašina – didelė pagalbininkė. Ypač dabar, kai jau pradeda kristi medžių lapai, kuriuos tuoj pat išnešioja vėjai ir juos šluoti tenka kone kiekvieną dieną. Dabar gi, sušlavus medžių lapus nuo žaliųjų vejų ar šaligatvių ant gatvės, galima viską akimirksniu surinkti. Tai ne tik didelis palengvinimas, bet  ir darbai vyksta sparčiau. Reikia paminėti, kad ši šlavimo mašina – tai ne pirmas Šakių seniūnijos įsigytas įrenginys, skirtas palengvinti rankų darbą. Praėjusių metų rudenį lapus tvarkyti darbininkams padėjo naujas modernus lapų surinkimo siurblys.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos