baneris leidinys

baltrusiai
Baltrušių bendruomenės centro skolą už UAB „Statybų vizija“ atliktus darbus šiame pastate, žada padengti rajono savivaldybė. D. Pavalkio nuotr.

Rugsėjo 13 d. Savivaldybės taryba pritarė taikos sutarčiai su statybine organizacija „Statybų vizija“, kuri renovavo Baltrušių bendruomenės centro namus. Savivaldybės administracija įsipareigojo sumokėti visą bendruomenės skolą – beveik 8 tūkst. 471 eurą.
 
Priminsime, kad dar 2011 m. Baltrušių bendruomenės centras su UAB „Statybų vizija“ sudarė Statybos darbų rangos sutartį ir buvo pradėti statybos darbai. 2013 m. birželio 27 d. buvo pasirašytas galutinis atliktų darbų perdavimo-priėmimo aktas, ant kurio parašą dėjo tuometinis bendruomenės centro pirmininkas Jonas Būtautas. Baltrušių bendruomenės centro namus stačiusi „Statybų vizija“ kreipėsi į teismą dėl neapmokėtos 8 tūkst. 688 eurų sąskaitos, kuri buvo išrašyta 2013 m. vasario 28 d. Per ketverius metus susikaupė 1 tūkst. 831 euras delspinigių bei bylinėjimosi išlaidos. Šią skolą pirmiausia priteisė Šakių apylinkės, o kovo 19 d. ir Kauno apygardos teismas. 2018 m. kovo 23 d. Marijampolės apylinkės teismas išduotą vykdomąjį raštą pateikė vykdyti.

 „O kodėl nebuvo bandoma taikiai susitarti iki teismo sprendimo? Ir mes, ir teismas siūlėm. Mes laukėm ketverius metus, per tą laiką nebuvo jokių pretenzijų pareikšta, kad skola nepagrįsta. Yra pasirašyti darbų priėmimo aktai. Tai apie ką mes galime kalbėti?“ – tuomet retoriškai klausė UAB „Statybų vizija“ direktorius Romualdas Taurozas.

Problema dėl Baltrušių bendruomenės taip ir kybojo, bendruomenė neturėjo iš ko sumokėti skolos, savivaldybė taip pat iš pradžių kratėsi šio įsiskolinimo. Tačiau Baltrušių bendruomenės centro panaudos sutartis su savivaldybe dėl patalpų nuomos pasibaigė ir Baltrušių bendruomenės centro pastato savininkė tapo Šakių rajono savivaldybė.

Siekiant užbaigti šį procesą nuspręsta pasirašyti taikos sutartį, kuria tretysis asmuo – Šakių rajono savivaldybės administracija įsipareigotų sumokėti UAB „Statybų vizija“ 8 tūkst. 470, 57 euro skolos, o „Statybų vizija“ atsisako delspinigių bei penkių procentų procesinių palūkanų.

„Kol kas tai geriausias variantas. Kitu atveju civilinio proceso tvarka gali prireikti atstatyti visą ieškinį“, – kalbėjo meras.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos