baneris leidinys

padeka sedbarams
Seimo narės Irenos Haase padėką už iniciatyvas, jų įgyvendinimą ir atsidavimą iš padėjėjo Gintauto Lenko rankų atsiėmė „Namai visiems“ vadovė Giedrė Šedbarienė. D. Pavalkio nuotr.

Šiandien, rugsėjo 27-ąją, minima Lietuvos socialinių darbuotojų diena, kuri Šakiuose paminėta keliomis dienomis anksčiau – rugsėjo 24-ąją. Tądien padėkos žodžiai buvo skirti ne kam kitam, o būtent šį sunkų darbą dirbančioms darbuotojoms.
 
Kaip ruduo, renginio vedėjos Violetos Simonavičienės pastabėjimu, neįsivaizduojamas be Socialinio darbuotojo dienos, taip be šių darbuotojų, jų pagalbos, paramos, gero žodžio ar tiesiog nukreipimo teisinga linkme sunkiai įsivaizduojamas daugybės žmonių gyvenimas. Tiesa, šis darbas sunkus, reikalaujantis pasiaukojimo, kantrybės, atjautos... Tad būtent šį darbą dirbantiems ir į Šakių kultūros centrą profesinės dienos paminėti susirinkusiems buvo skirti sveikinimai, linkėjimai, o vėliau ir vietinių atlikėjų bei artistų koncertas.

Mero Edgaro Pilypaičio padėkos raštais už nuoširdų, prasmingą ir kokybišką darbą, visuomeniškumą, už mokėjimą padėti asmeninių ir darbinių sukakčių progomis apdovanotos socialinės darbuotojos Genovaitė Vabalienė (Kudirkos Naumiestis), Reda Andziulevičienė (Kiduliai), Vaidutė Cikanavičienė (Sintautai), Jolita Kažemėkaitienė (Kudirkos Naumiestis) ir šeimynos steigėja Dalytė Jasukynienė. Renginyje dalyvavęs Seimo narės Irenos Haase padėjėjas Gintautas Lenkas dėkojo už asmenines iniciatyvas, vertingų idėjų įgyvendinimą, žmogišką gerumą rūpinantis socialiai pažeidžiamais žmonėmis ir Seimo narės padėką įteikė labdaros valgyklos įkūrėjams Giedrei ir Juliui Šedbarams.

Profesinės šventės proga socialines darbuotojas sveikinęs vicemeras Darius Jakavičius linkėjo stiprybės, sėkmės ir sveikatos, o gėlėmis apdovanojo laikinąją Socialinės paramos skyriaus vedėją Daivą Pilypaitytę, Socialinių paslaugų centro direktorę Vilmą Bielskienę bei Kukarskės globos namų direktorę Astą Pranaitienę (tiesa, ji pati renginyje nedalyvavo). Būtent su šiomis moterimis, kaip sakė vicemeras, jis kartą per mėnesį aptaria socialinę situaciją, kylančias problemas, ieško būdų joms spręsti. Jis vylėsi, kad bendras darbas leis rajone sukurti dar geresnę aplinką ir visuomenę.

Anot D. Pilypaitytės, socialiniai darbuotojai – tarsi šių laikų dvasininkai, kurie savo darbe susiduria su skurdu, neviltimi, prašymais, reikalavimais, tad linkėjo dvasios stiprybės ir gebėjimo nepalūžti. Ir nesvarbu, kaip sakė laikinoji vedėja, ar tai darbas dienos centre, ar darbas su neįgaliaisiais ar senyvo amžiaus žmonėmis, pagrindinė darbo idėja ta pati – padėti žmogui, puoselėti jo teisę gyventi pagarboje, ištarti paguodos žodį.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos