baneris leidinys

grincevicius dainius
Rajono savivaldybės administracijos direktorius Dainius Grincevičius informavo, kad savivaldybė netrukus skelbs konkursus dar trijų seniūnijų seniūnų pareigoms užimti. Seniūnų žadama ieškoti Žvirgždaičių, Kudirkos Naumiesčio ir Slavikų seniūnijoms.

Žvirgždaičių ir Kudirkos Naumiesčio seniūnijoms kurį laiką vadovavusiam seniūnui Algimantui Bauboniui spalio 21 d. buvo paskutinė diena, kai jis ėjo šias pareigas, nes su pensiniu amžiumi baigiasi jo, kaip valstybės tarnautojo, darbas.
 
Administracijos direktorius D. Grincevičius sako, kad A. Baubonis šiais metais buvo lyderis tarp seniūnų vien dėl savo nuveiktų darbų tokioje didelėje seniūnijoje kaip Kudirkos Naumiestis. Todėl D. Grincevičius mato galimybę buvusiam seniūnui toliau tęsti suplanuotus darbus Kudirkos Naumiesčio seniūnijoje, čia papildžius etatų struktūrą. Šioje seniūnijoje nuo šiol A. Baubonis dirbs mentoriumi. Eidamas šias pareigas A. Baubonis padės naujam seniūnui tęsti pradėtus darbus, perduos savo patirtį. Beje, A. Baubonis seniūnavo Žvirgždaičių seniūnijose, o Kudirkos Naumiestyje jis buvo tik laikinai vaduojantis seniūnas. Tiesa, dirbdamas mentoriumi jis uždirbs dukart mažiau negu uždirbdavo eidamas seniūno pareigas.

Sudargo seniūnė Rita Grigaitienė laikinai eina ir Slavikų seniūno pareigas, tad, radus naują seniūną jai darbo krūvis sumažės. Be to, anot savivaldybės administracijos direktoriaus D. Grincevičiaus, laikinas vadavimas amžinai tęstis negali.  Kadangi šiuo metu keisti seniūnijų ribų, sujungti jų rajone nėra galimybės, nes dar lig šios dienos nėra aiškiai sudaryto rajono teritorijoje esančių seniūnijų ir gyvenamųjų vietovių administracinių ribų plano, savivaldybės Ūkio, architektūros ir investicijų skyriui yra suformuota užduotis surinkti informaciją apie dabartines seniūnijų teritorijas, o vėliau planuotojams jas suprojektuoti taip, kad jos atitiktų mūsų rajono finansinius ir administracinius poreikius.

Kol savivaldybėje administracinių teritorijų ribos dar tik braižomos, seniūnijos lieka tos pačios, tad savivaldybei nieko kito nelieka, tenka į minėtas tris seniūnijas ieškoti naujų valstybės tarnautojų – seniūnų. Beje, neseniai savivaldybės administracija buvo paskelbusi konkursą Kidulių seniūno pareigoms užimti. Anot administracijos direktoriaus D. Grincevičiaus, šioms pareigoms užimti prašymus pateikė keturi kandidatai, iš kurių vieną išrinks specialiai sudaryta komisija.

„Draugo“ inf.

Komentarai   

#1 Zanavykas 2019-10-24 11:45
Kačiukai pradeda matyti ir girdėti po 7 dienų, o praregėti valdžiai prireikė bemaž dviejų metų.
Cituoti

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos