baneris leidinys

eglute kaledu
Kęstučio gatvėje, priešais skverą ilgus metus augusi eglė bus nupjauta ir taps pagrindine kalėdine egle Šakiuose. D. Pavalkio nuotr.

Šakių seniūnija po truputį jau gražina miestą ruošdamasi gražiausioms metų šventėms. Svarbiausia miesto puošmena, kaip ir kasmet, tampa pagrindinė miesto eglė, kuri puošiama miesto skvere.
 
Šiais metais seniūnijai eglės toli ieškoti nereikėjo – ją į skverą atgabeno iš kitos gatvės pusės. Žaliaskarė augo  Kęstučio gatvėje prie Mindaugo Balčiūno dviračių parduotuvės. Kaip sako seniūnas Dalius Jasevičius, eglė nėra įspūdingo dydžio, kukli, bet ją dovanoja jos savininkai. Nors viešoje erdvėje būta svarstymų, kad jos pjovimas susijęs su įgyvendinamu Siesarties pakrantės sutvarkymo projektu ir piktintasi, kodėl ji šalinama, tačiau architektas Mantas Paketuris patikino, kad tai nesusiję dalykai.

Kaip sako seniūnas, seniūnija kol kas nėra atkirai numačiusi biudžeto eglutės puošimui, tačiau lėšas naudos racionaliai, o papuošimų pirks tiek, kiek reikės. Seniūnas viliasi , kad ir šiais metais skverą bei visą miestą papuoš, kad ir maža savo ūgiu, bet graži savo išore eglutė.

Eglės įžiebimo šventė numatyta gruodžio 7 d.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos