baneris leidinys

svelnyte
Jei STT patvirtins kandidatės tinkamumą, Renata Švelnytė eis Kidulių seniūnės pareigas. D. Pavalkio nuotr.

Savivaldybės administracijos direktorius Dainius Grincevičius apsisprendė – Kidulių seniūne taps kidulietė Renata Švelnytė. Po to, kai liepos 19 d. iš seniūno pareigų pasitraukė Mindaugas Mykolaitis, Valstybės tarnybos departamentas rugpjūčio mėnesį buvo paskelbęs konkursą šioms pareigoms užimti.
 
Iš keturių į atranką lapkričio 13 d. atvykusių kandidatų septynių narių specialiai sudaryta atrankos komisija išrinko du kandidatus, viena iš jų ir buvo Renata Švelnytė, beje, ji yra ir Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos Šakių skyriaus narė.

 Nauja seniūnė pradės eiti pareigas, jeigu Specialiųjų tyrimų tarnyba patvirtins jos tinkamumą. 41-erių metų moteris ligi šiol dirbo VĮ „Registrų centras“, tačiau po šios įstaigos reorganizavimo šių metų pradžioje jos darbo vieta iš Šakių persikėlė į Tauragę. Būsima seniūnė sako, kad didelis atstumas iki naujosios darbo vietos ir buvo pagrindinė priežastis, kodėl po 15 metų darbo vienoje įstaigoje teko ieškotis darbovietės arčiau gyvenamosios vietos. Pati R. Švelnytė sako turinti užtektinai vadovavimo patirties ir gerai pažįsta savo krašto žmones, todėl nerimo, imdamasi naujo darbo, nejaučia.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos