baneris leidinys

nupjauta egle
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Šakių regioninio padalinio darbininkams teko imtis pjūklo, kad pašalintų šalia pėsčiųjų tako, vedančio prie Lekėčių šaltinio, augusią ir pavojingai pasvirusią eglę. VMU nuotr.


Praėjusią savaitę prie Lekėčių šaltinio miškininkai ėmėsi neeilinės užduoties – pašalino šimtmečius čia augusią ir pavojų lankytojų saugumui kėlusią eglę.
 
Lekėčių šaltinį, esantį Lekėčių girininkijoje,  Valstybinių miškų urėdijos Šakių regioninio padalinio vadovas Gintaras Bacevičius įvardija kaip vieną labiausiai lankomų rekreacinių objektų rajone. Dėl šios priežasties miškininkai ne tik intensyviau prižiūri aplink esančią teritoriją, bet turi užtikrinti ir lankytojų saugumą. Žmonių ir pėsčiųjų tako saugumui jau kuris laikas grėsmę kėlė pasvirusi šimtametė eglė, kurią bet kurią akimirką galėjo parversti smarkūs vėjai. Dėl to į seniūniją ir girininkiją yra kreipęsi ir patys gyventojai. Žmonės pastebėjo, kad medis pavojingai palinkęs virš tako, kuriuo nuolat vaikščiojama. Reaguodami tiek į gyventojų prašymą, tiek į tai, kad pastaruoju metu itin dažnai siaučia smarkūs vėjai, Šakių regioninio padalinio darbuotojai pavojingą medį pašalino, o šaltinis vėl laukia čia mielai užsukančių lankytojų.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos