baneris leidinys

Nors ir nevieningai, tačiau tarybos nariai pritarė savivaldybės, kaip juridinio vieneto, išstojimui iš asociacijos „Zanavykų sąšauka“. Klausimų dėl išstojimo būta tiek komitetų posėdžiuose, tiek tarybos posėdžio metu.

Pagrindiniai išstojimo motyvai – valstybės ir savivaldybės institucijos, vadovaujantis įstatymais, negali kištis į nevyriausybinių organizacijų veiklą, tačiau veikloje, ragino meras, tarybos nariai dalyvauti gali, kai kurie šiai asociacijai ir priklauso. Tiesa, Raminta Jakelaitienė nematė būtinybės iš sąšaukos išstoti, nors pripažino, kad teisinių niuansų dėl tam tikro reglamentavimo yra.
 
„Kaip tik matyčiau savivaldybės vaidmenį ir stiprinčiau tą ryšį“, – sakė tarybos narė.

Gintautas Lenkas domėjosi, kokia pagrindinė sąšaukos veikla, tačiau kalbėta, kad pastaruoju metu tos veiklos ne itin matyti, nario mokestis, savivaldybės administracijos vadovų tikinimu, nebuvo renkamas trejus metus. Visgi meras teisinosi, kad nereikėtų įžvelgti asmeninių niuansų, o išstojimas neturėtų būti vertinamas kaip bausmė už kažkokių tikslų nepasiekimą.

Savivaldybės taryba sprendimą dalyvauti steigiant asociaciją priėmė 2013 m. gruodžio 27 d. Steigimo sutartį pasirašyti buvo įgaliotas tuometinis meras Juozas Bertašius.

Veiklos nuostatuose numatyta, kad pagrindiniai „Zanavykų sąšaukos“ tikslai – ugdyti lojalumą Šakių kraštui, kurti savitą krašto įvaizdį bei patrauklią aplinką, skatinti verslumą, viešą ir privačią partnerystę ir pan.

Už išstojimą balsavo 14 tarybos narių, septyni susilaikė, vienas buvo prieš.

„Zanavykų sąšaukai“ vadovauja Šakių kultūros centro direktorius Raimondas Januševičius.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos