baneris leidinys

socialdemokratai nariai
Rinkimų štabo vadovė Kristina Geršvaltaitienė (iš dešinės antra) kalbėjo, kad, norint pasiekti sėkmę rinkimuose, reikia padirbėti ne tik štabui, bet visiems partijos nariams. D. Pavalkio nuotr.


Penktadienį į posėdį rinkosi Lietuvos socialdemokratų (LSDP) Šakių skyriaus tarybos nariai. Susitikimo metu, kaip pastebėjo ir pati LSDP kandidatė į Seimą Raminta Jakelaitienė, aptarti gana sausi, formalūs, bet tolimesniam darbui būtini klausimai.
 
Finansinę ataskaitą pristačiusi skyriaus iždininkė Aušra Bizaitė eilinį kartą dėmesį atkreipė į nario mokesčio nemokančius narius.

„Sąraše buvo 232 nariai, iš jų 155 mokėjo nario mokestį“, – informavo pranešėja ir atkreipė dėmesį į tai, kad nors nemokančių narių yra, lyginant dvejus paskutinius metus, mokančių narių skaičius padidėjo.

Visgi ji mato problemą, nes už nemokančius narius Centrui tenka sumokėti iš bendrų pinigų.

Bernardinas Petras Vainius teiravosi, ar yra vardinis nemokančių narių sąrašas, nes ir jam atrodo, jog skyrius už nemokančius narius neturėtų mokėti, siūlyta klausimą teikti svarstymui Etikos procedūrų komisijai. Skyriaus pirmininkas Darius Jakavičius ragino nebūti griežtiems, nes „sakyti, kad mes nenorime tavęs savo gretose iš mūsų pusės būtų nesąžininga“, nors trijų eurų mokestis už metus, pripažino jis, tikrai nėra didelė suma. Tačiau, pirmininko nuomone, visada buvo, yra, ko gero, ir bus neaktyvių, bet pažiūromis socialdemokratinių idėjų narių, tad esą svarbu ir tai, kad narių skaičius didėja.

„Vizija – kad skaičius didėtų, nebūtinai remiančių partiją“, – teigė D. Jakavičius, pripažinęs, kad partinė sistema Lietuvoje, deja, nėra populiari.

Rinkimų štabo vadovė Kristina Geršvaltaitienė pasidžiaugė partijos kandidate ir pripažino, kad nors viltys dedamos būtent į ją, viliasi, kad „pagaliau turėsim savo kandidatę“, tačiau prisidėti, padirbėti, štabo vadovės nuomone, reiktų kiekvienam bičiuliui. Susitikimo metu patvirtinta štabo sudėtis, dėmesys atkreiptas į praplėstas apygardos ribas ir Sūduvos šiaurinei apygardai priskirtas ne tik kelias Kauno rajono apylinkes, bet ir Kazlų Rūdos. Beje, kaip pastebi R. Jakelaitienė, kokios problemos būdingos, tarkim, Šakiams, visiškai neatliepia tų prijungtų prie mūsų apygardos apylinkių žmonių problemų.

„Dabar vyksta aktyvus programinių nuostatų rengimas, – sako R. Jakelaitienė, – ir galiu pastebėti, kad mūsų valstybėje vyksta lengvas chaosėlis ir kai atsiverti Valstybės kontrolės rekomendacijas, tai matai, kad ne naujus įstatymus reikia priiminėti, o taisyti, kas priimta.“

Į posėdį susirinkę skyriaus tarybos nariai pasidžiaugė aktyviai veikiančiais ir užsidegusiais jaunaisiais socialdemokratais, kuriems šiuo metu vadovauja Gabrielė Šedbaraitė. Aptarta ir balandžio 2 d. numatytos konferencijos darbotvarkė.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos